Макаревич: Переховувати злочинця Януковича може тільки злодій

Російський співак обурений "огидною" пропагандою Кремля та його бажанням прибрати до рук Крим
28 лютого, 13:53
31280
19

фото: ЕРА/UPG/ТВі

Відомий російський співак, лідер гурту "Машина времени" Андрій Макаревич назвав огидною офіційну позицію Росії щодо подій в Україні. Він недвозначно натякнув, що переховувати Віктора Януковича може тільки злочинець. 

"Я переживаю за події на Україні. Але набагато сильніше я переживаю з приводу того, що діється через це в нас. Не покидає відчуття того, що наша влада вважає: країна, народ – це ті, хто ним керує. Однак якщо правитель не чує свого народу і при цьому ґвалтує його, народ його змітає. Тому в Україні відбулася типова революція, і за всієї моєї нелюбові до революцій я не можу назвати її несправедливою. І тепер можна скільки завгодно махати крилами, називати повсталих громадян "коричневою чумою" – виглядає це огидно", – сказано у блозі Макаревича на сайті snob.ru.

"Такої розгнузданої пропаганди і такої кількості брехні я не пригадаю з кращих брежнєвських часів... Хлопці, ви чого домагаєтеся? Створення громадської думки для введення військ на територію суверенної держави? Прибрати до рук Крим?" – запитує Макаревич. 

"Хлопці в телевізорі, ви чого домагаєтеся? Надовго розсварити два народи, що живуть пліч-о-пліч? У вас виходить. А чим це закінчується, знаєте? Війни з Україною захотіли? Так, як з Абхазією, не вийде: хлопці на Майдані вже загартувалися і знають, за що б'ються, – за свою країну, за свою незалежність. А ми за що? За Януковича?" – обурився він.

"Хлопці, навіщо ви сховали його в Росії? Чесна людина не буде переховувати злочинця і злодія. А злодій – буде. Навіщо ви себе ганьбите перед людством? Я знаю, що вам наплювати, але все-таки?" – зазначив співак. 

Нагадаємо, Янукович переховується від української влади в Росії і, за даними ЗМІ, сьогодні у Ростові-на-Дону відбудеться його прес-конференція. 

реклама
реклама
2 премиум 300*250
НОВИНИ
більше новин
реклама