Економіка

Експорт товарів з України у І півріччі 2017 року зріс на 24,2% Експорт товарів з України у І півріччі 2017 року зріс на 24,2%
Експорт товарів з України у І півріччі 2017 року зріс на 24,2% За підсумком І півріччя 2017 року обсяг експорту товарів з України у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 24,2% (або на $4,03 млрд) і склав $20,7 млрд.
Економiка
Йорданія зняла обмеження на постачання продукції українського птахівництва Йорданія зняла обмеження на постачання продукції українського птахівництва
Йорданія зняла обмеження на постачання продукції українського птахівництва Йорданське Хашимітське Королівство зняло обмеження на імпорт м’яса курятини та домашніх тварин з України, яке раніше було запроваджене у зв’язку з реєстрацією випадків високопатогенного курячого грипу.
Економiка
Китай знову став найбільшим кредитором США Китай знову став найбільшим кредитором США
Китай знову став найбільшим кредитором США Згідно з опублікованими в середу Мінфіном США даними, у червні Китай став найбільшим власником державних облігацій США із загальним обсягом в 1,146 трильйона доларів, повернувши собі звання найбільшого кредитора США.
Економiка
Мінагрополітики: В Україні розпочато збирання гречки та проса Мінагрополітики: В Україні розпочато збирання гречки та проса
Мінагрополітики: В Україні розпочато збирання гречки та проса Станом на 15 серпня в Україні розпочалося збирання гречки та проса.
Економiка
«Промислово-фінансовий банк» хоче піти з ринку «Промислово-фінансовий банк» хоче піти з ринку
«Промислово-фінансовий банк» хоче піти з ринку «Промислово-фінансовий банк» хоче повністю розрахується зі своїми клієнтами, і продовжить діяльність як фінансова компанія, основним напрямком якої буде кредитування
Економiка
Зубко: За рахунок коштів «Митного експерименту» в 2017 році фінансуватиметься 810 об′єктів Зубко: За рахунок коштів «Митного експерименту» в 2017 році фінансуватиметься 810 об′єктів
Зубко: За рахунок коштів «Митного експерименту» в 2017 році фінансуватиметься 810 об′єктів За рахунок коштів «Митного експерименту», який у 2017 році поширено на всю територію України, передбачено фінансування 810 об’єктів.
Економiка
В яких банках найбільший відтік депозитів В яких банках найбільший відтік депозитів
В яких банках найбільший відтік депозитів Національний банк України опублікував статистику, котра показує, які банки найбільше втратили депозитів за першу половину 2017 року.
Економiка
Кабмін: Економіка України зберігає позитивну динаміку росту, і вона відповідає прогнозам Кабмін: Економіка України зберігає позитивну динаміку росту, і вона відповідає прогнозам
Кабмін: Економіка України зберігає позитивну динаміку росту, і вона відповідає прогнозам За оперативними даними Державної служби статистики України, ріст ВВП України у ІІ кварталі поточного року становить 2,4% порівняно з ІІ кварталом 2016 року, та 0,6% порівняно з І кварталом 2017 року.
Економiка
ДП «Антонов» до 2020 року перейде на стандарти НАТО ДП «Антонов» до 2020 року перейде на стандарти НАТО
ДП «Антонов» до 2020 року перейде на стандарти НАТО Державне підприємство «Антонов» планує до кінця 2020 року здійснити адаптацію свого виробництва до стандартів НАТО.
Економiка
«Антонов» планує випустити 70 літаків в найближчі п′ять років «Антонов» планує випустити 70 літаків в найближчі п′ять років
«Антонов» планує випустити 70 літаків в найближчі п′ять років «Антонов» передбачає випуск як мінімум 70 літаків в найближчі п'ять років і планує повернутися на ринок пасажирських літаків
Економiка
Компанія Ахметова програла мільярд гривень у суді проти «Ощадбанку» Компанія Ахметова програла мільярд гривень у суді проти «Ощадбанку»
Компанія Ахметова програла мільярд гривень у суді проти «Ощадбанку» Господарський суд Києва частково задовольнив позов «Ощадбанку» і дозволив стягнути з ТОВ «ЕСУ» 955 млн грн заборгованості за облігаціями.
Економiка
Вже зібрано 35,5 млн тонн ранніх зернових Вже зібрано 35,5 млн тонн ранніх зернових
Вже зібрано 35,5 млн тонн ранніх зернових Станом на 11 серпня в Україні завершується збирання ранніх зернових та зернобобових культур: намолочено 35,5 млн тонн зерна з 9,2 млн га (95% від прогнозних 9,7 млн га) при середній врожайності 38,4 ц/га.
Економiка
Міжнародна фінансова корпорація вперше в історії взяла кредит у гривні Міжнародна фінансова корпорація вперше в історії взяла кредит у гривні
Міжнародна фінансова корпорація вперше в історії взяла кредит у гривні «Райффайзен Банк Аваль» уперше в історії України надав Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) кредит у національній валюті.
Економiка
Кабмін припинив дію угоди з Росією щодо експорту військових товарів Кабмін припинив дію угоди з Росією щодо експорту військових товарів
Кабмін припинив дію угоди з Росією щодо експорту військових товарів Сьогодні Кабінет Міністрів України на своєму засідання припинив дію міжурядової угоди з Росією про порядок взаємодії при здійсненні експорту товарів (продукції) військового призначення в треті країни.
Економiка
Уряд направить на дорожні роботи 15 млрд грн від перевиконання планів по митних надходженнях Уряд направить на дорожні роботи 15 млрд грн від перевиконання планів по митних надходженнях
Уряд направить на дорожні роботи 15 млрд грн від перевиконання планів по митних надходженнях Кабінет міністрів України планує цього року направити на дорожні роботи не менше 15 млрд грн, отриманих від перевиконання фінансових планів надходжень на митниці.
Економiка
Кабмін підвищує мінімальні ціни на алкоголь Кабмін підвищує мінімальні ціни на алкоголь
Кабмін підвищує мінімальні ціни на алкоголь Сьогодні Уряд ухвалив постанову, згідно з якою мають бути підвищені мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.
Економiка
Міжнародний Суд у Гаазі почав розгляд позову «Нафтогазу» до Росії за кримські активи Міжнародний Суд у Гаазі почав розгляд позову «Нафтогазу» до Росії за кримські активи
Міжнародний Суд у Гаазі почав розгляд позову «Нафтогазу» до Росії за кримські активи Міжнародний арбітражний суд у Гаазі (Permanent Court of Arbitration) почав розгляд арбітражного заяви Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» до Російської Федерації.
Економiка
Президентом «Укртрансназу» став поляк Юзеф Станчак Президентом «Укртрансназу» став поляк Юзеф Станчак
Президентом «Укртрансназу» став поляк Юзеф Станчак Наглядова рада НАК «Нафтогаз Україна» одностайно погодила обрання Павла Юзефа Станчака на посаду президента ПАТ «Укртрансгаз».
Економiка
Вітренко: «Нафтогаз» на 5 млрд доларів збільшить позов проти «Газпрому» Вітренко: «Нафтогаз» на 5 млрд доларів збільшить позов проти «Газпрому»
Вітренко: «Нафтогаз» на 5 млрд доларів збільшить позов проти «Газпрому» Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» збільшить транзитний позов проти російського «Газпрому» у Стокгольмському арбітражі з 13 до 18 млрд доларів.
Економiка
Мінагрополітики: У пріоритеті держпідтримки на 2018 рік – тваринництво та садівництво Мінагрополітики: У пріоритеті держпідтримки на 2018 рік – тваринництво та садівництво
Мінагрополітики: У пріоритеті держпідтримки на 2018 рік – тваринництво та садівництво Мінагрополітики розроблено «Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки», фінансування, якої становитиме 1 млрд грн щорічно.
Економiка
Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогнози зростання світового ВВП Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогнози зростання світового ВВП
Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогнози зростання світового ВВП Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогнози зростання світового ВВП в 2017 і 2018 роках.
Свiт
2-й блок Зміївської ТЕС переведено на вугілля газової групи 2-й блок Зміївської ТЕС переведено на вугілля газової групи
2-й блок Зміївської ТЕС переведено на вугілля газової групи 2-й блок Зміївської ТЕС переведено на газове вугілля. Наразі тривають роботи з технічного переоснащення котлоагрегату 5-го блоку станції.
Економiка
Україна продає свою частку в спільному з РФ та Казахстаном ядерному підприємстві Україна продає свою частку в спільному з РФ та Казахстаном ядерному підприємстві
Україна продає свою частку в спільному з РФ та Казахстаном ядерному підприємстві Фонд державного майна України (ФДМ) оголосив конкурс з приватизації належаних йому 33,3% акцій ПрАТ «Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива» (СП «УкрТВС», Київ).
Економiка
Україна та Молдова працюють над лібералізацією ринку авіаційних перевезень Україна та Молдова працюють над лібералізацією ринку авіаційних перевезень
Україна та Молдова працюють над лібералізацією ринку авіаційних перевезень 4 серпня в Державній авіаційній службі України відбувся перший раунд переговорів з делегацією Республіки Молдова щодо нової редакції двосторонньої угоди про повітряне сполучення.
Економiка
Останнi новини
Гройсман: Програма «Доступні ліки» буде постійно розширюватися
Гройсман: Програма «Доступні ліки» буде постійно розширюватися
Експорт товарів з України у І півріччі 2017 року зріс на 24,2%
Експорт товарів з України у І півріччі 2017 року зріс на 24,2%
Полторак: У параді до Дня Незалежності візьмуть участь підрозділи 9 країн НАТО
Полторак: У параді до Дня Незалежності візьмуть участь підрозділи 9 країн НАТО
Ікру з київського села купують Франція та Китай
Ікру з київського села купують Франція та Китай
СБУ викрила власну співробітницю на співпраці з ФСБ
СБУ викрила власну співробітницю на співпраці з ФСБ
Полторак: Наш пріоритет – кардинальна зміна системи підготовки офіцерів
Полторак: Наш пріоритет – кардинальна зміна системи підготовки офіцерів
Британка виграла в лотерею маєток і титул
Британка виграла в лотерею маєток і титул
Автомобіль міністра оборони Польщі застряг у грязюці
Автомобіль міністра оборони Польщі застряг у грязюці
Гройсман: Важливо об′єднати ресурси всіх бюджетів для інвестування в якісні дороги
Гройсман: Важливо об′єднати ресурси всіх бюджетів для інвестування в якісні дороги
У Франції поліція водометами та газом розігнала антиядерний мітинг
У Франції поліція водометами та газом розігнала антиядерний мітинг
Зубко: Для подальшої децентралізації необхідно ухвалити ще п′ять законів
Зубко: Для подальшої децентралізації необхідно ухвалити ще п′ять законів
Держкомтелерадіо затвердив статут ДСП «Укртелефільм»
Держкомтелерадіо затвердив статут ДСП «Укртелефільм»
Новий твіт Обами побив історичний рекорд популярності
Новий твіт Обами побив історичний рекорд популярності
Полторак представив нового керівника Національного університету оборони
Полторак представив нового керівника Національного університету оборони
Греція просить у ЄС допомоги в гасінні лісових пожеж
Греція просить у ЄС допомоги в гасінні лісових пожеж
Полторак назвав фейком інформацію про нібито постачання Україною ракет до КНДР
Полторак назвав фейком інформацію про нібито постачання Україною ракет до КНДР