Українка Анастасія Лисенко завоювала три срібні нагороди

Українка Анастасія Лисенко завоювала три срібні нагороди Фото: УНІАН
Анастасія Лисенко

У суботу в хорватському Спіліті, в передостанній день чемпіонату Європи з важкої атлетики українка Анастасія Лисенко виборола три срібні нагороди, повідомляє УНІАН.

Змагання проводилися у суперважкій категорії понад 90 кілограмів. Лисенко посіла друге місце у кожній вправі, спочатку піднявши над головою 125 кг у ривку, а потім додавши до них 152 кг у поштовху.

У сумі показник нашої спортсменки склав 277 кг, що також стало другим результатом у підсумковому заліку.

Таким чином, українська спортсменка виборола три срібні нагороди чемпіонату континенту.

Надвисокий результат продемонструвала цього разу росіянка Тетяна Каширіна, здобувши три золоті медалі (137 ривок, 180 поштовх і 317 кг у підсумку). Третє місце - за Крістіною Магат з Угорщини.

Ще одна українська учасниця - Ганна Макарова - опинилася на шостому місці у кожному заліку.

Схожi новини
У Торонто стартували «Ігри нескорених» У Торонто стартували «Ігри нескорених»
У Торонто стартували «Ігри нескорених» Цього року участь у змаганнях вперше бере і збірна України
Спорт
Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу
Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу Паралімпійська збірна України - чемпіон світу
Спорт
Пелешенко побив рекорд України з важкої атлетики Пелешенко побив рекорд України з важкої атлетики
Пелешенко побив рекорд України з важкої атлетики На чемпіонаті України з важкої атлетики, який з 20 по 24 вересня проходить у Львові, золоту нагороду з новим національним рекордом виграв Олександр Пелешенко.