Війна

Розвідка: Бойовики починають економити на «соціальних виплатах» жителям окупованих територій Розвідка: Бойовики починають економити на «соціальних виплатах» жителям окупованих територій
Розвідка: Бойовики починають економити на «соціальних виплатах» жителям окупованих територій В умовах зниження Росією обсягів витрат на утримання так званих «ДHР/ЛНР» і відсутності інших джерел фінансування окупаційна влада посилює заходи з метою економії «бюджетних» коштів, у тому числі за рахунок скорочення фінансування соціальних програм.
Суспільство
Розвідка: Бойовики обманом відправляють новобранців на передову Розвідка: Бойовики обманом відправляють новобранців на передову
Розвідка: Бойовики обманом відправляють новобранців на передову Поширюється негативне ставлення військовослужбовців з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ до керівництва псевдореспублік і командування підрозділів, яке складається з російських офіцерів.
Суспільство
Генпрокуратура: З результатами таємних експертиз щодо Іловайська ознайомилися лише 5 депутатів Генпрокуратура: З результатами таємних експертиз щодо Іловайська ознайомилися лише 5 депутатів
Генпрокуратура: З результатами таємних експертиз щодо Іловайська ознайомилися лише 5 депутатів Лише п’ятеро народних обранців із понад 400 ознайомилися з результатами таємних експертиз щодо розслідування Іловайської трагедії.
Суспільство
Генпрокуратура: Російські військові під час Іловайська маскували свою техніку під українську Генпрокуратура: Російські військові під час Іловайська маскували свою техніку під українську
Генпрокуратура: Російські військові під час Іловайська маскували свою техніку під українську Головна військова прокуратура продовжує здійснювати досудове розслідування за фактом ведення Російською Федерацією агресивної війни проти України, що спричинило загибель людей та інші тяжкі наслідки.
Суспільство
Розвідка: Один із бойовиків загинув під час крадіжки кавунів у населення Розвідка: Один із бойовиків загинув під час крадіжки кавунів у населення
Розвідка: Один із бойовиків загинув під час крадіжки кавунів у населення У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжуються випадки скоєння російськими військовослужбовцями правопорушень і злочинних дій щодо місцевого населення.
Суспільство
Ситуація в зоні АТО: бойовики 17 раз обстріляли позиції ВСУ Ситуація в зоні АТО: бойовики 17 раз обстріляли позиції ВСУ
Ситуація в зоні АТО: бойовики 17 раз обстріляли позиції ВСУ За минулу добу, 12 серпня, в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі підтримувані Росією бойовики усього здійснили 17 обстрілів.
Суспільство
Минулої доби український боєць загинув від вибуху міни в Пісках Минулої доби український боєць загинув від вибуху міни в Пісках
Минулої доби український боєць загинув від вибуху міни в Пісках Протягом минулої доби в зоні проведення АТО внаслідок бойових дій один український військовий загинув і ще одного поранено.
Суспільство
Розвідка: Окупанти під приводом «мобілізації ресурсів» захопили дачні будівлі на морському узбережжі Розвідка: Окупанти під приводом «мобілізації ресурсів» захопили дачні будівлі на морському узбережжі
Розвідка: Окупанти під приводом «мобілізації ресурсів» захопили дачні будівлі на морському узбережжі Командири з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ користуючись владою начальників гарнізонів незаконно оформляють документи на привласнення будинків громадян, які покинули свої домівки з початком російської воєнної агресії.
Суспільство
Розвідка: Кадрові російські військові отримують у п’ять разів більше, ніж «ополченці» Розвідка: Кадрові російські військові отримують у п’ять разів більше, ніж «ополченці»
Розвідка: Кадрові російські військові отримують у п’ять разів більше, ніж «ополченці» Серед особового складу 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК ЗС РФ спостерігається подальше погіршення морально-психологічного стану та зниження мотивації до продовження військової служби.
Суспільство
Кравчук: Путін не піде на повномасштабну війну проти України Кравчук: Путін не піде на повномасштабну війну проти України
Кравчук: Путін не піде на повномасштабну війну проти України Президент Росії Володимир Путін не піде на повномасштабну війну проти України.
Полiтика
Розвідка: Бойовики створюють зведені передові підрозділи з «неблагонадійних осіб» Розвідка: Бойовики створюють зведені передові підрозділи з «неблагонадійних осіб»
Розвідка: Бойовики створюють зведені передові підрозділи з «неблагонадійних осіб» Російське окупаційне командування проводить заходи щодо виявлення «неблагонадійних осіб» серед особового складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.
Суспільство
У липні РФ передала бойовикам 600 тонн боєприпасів У липні РФ передала бойовикам 600 тонн боєприпасів
У липні РФ передала бойовикам 600 тонн боєприпасів У липні РФ передала бойовикам 600 тонн боєприпасів, 4 танки, 7 РСЗВ, 4 артилерійські системи та іншу техніку.
Суспільство
Розвідка: Двоє бойовиків загинули внаслідок ДТП з БМП Розвідка: Двоє бойовиків загинули внаслідок ДТП з БМП
Розвідка: Двоє бойовиків загинули внаслідок ДТП з БМП Окупанти продовжують зазнавати втрат особового складу у зв’язку з низьким рівнем підготовки та халатністю військовослужбовців.
Суспільство
3G-зв’язок уже доступний у 125 населених пунктах підконтрольних Україні територій Донеччини та Луганщини 3G-зв’язок уже доступний у 125 населених пунктах підконтрольних Україні територій Донеччини та Луганщини
3G-зв’язок уже доступний у 125 населених пунктах підконтрольних Україні територій Донеччини та Луганщини На підконтрольній Україні території Донеччини та Луганщини мережа зв’язку 3G доступна вже у 125 населених пунктах.
Суспільство
Розвідка: Бойовики під час навчань обстріляли приватні будинки Розвідка: Бойовики під час навчань обстріляли приватні будинки
Розвідка: Бойовики під час навчань обстріляли приватні будинки Злочинні дії російських окупаційних військ спричиняють постійне зростання кількості невиправданих матеріальних та людських втрат, у тому числі серед пересічного місцевого населення.
Суспільство
На Луганщині змонтовано нову 134-метрову телевежу На Луганщині змонтовано нову 134-метрову телевежу
На Луганщині змонтовано нову 134-метрову телевежу 4 серпня 2017 року завершений монтаж нової 134-метрової вежі, яка знаходиться неподалік села Бахмутівка Новоайдарського району Луганської області.
Суспільство
Розвідка: Росія цинічно приховує факти загибелі кадрових військових на Донбасі Розвідка: Росія цинічно приховує факти загибелі кадрових військових на Донбасі
Розвідка: Росія цинічно приховує факти загибелі кадрових військових на Донбасі Російська Федерація продовжує цинічно приховувати участь своїх громадян, кадрових російських військових, у бойових діях на Сході України, що викликає обурення серед особового складу окупаційних військ.
Суспільство
Розвідка: Бойовики планують поповнити свої ряди за рахунок репатрійованих з РФ біженців Розвідка: Бойовики планують поповнити свої ряди за рахунок репатрійованих з РФ біженців
Розвідка: Бойовики планують поповнити свої ряди за рахунок репатрійованих з РФ біженців З цією метою формуються списки вакансій спеціальностей, суміжних з військовими, для подальшої передачі до Краснодарської громадської організації «Центр розвитку регіону».
Суспільство
Розвідка: Командування бойовиків під виглядом «інвестицій» розкрадає російську фінансову допомогу Розвідка: Командування бойовиків під виглядом «інвестицій» розкрадає російську фінансову допомогу
Розвідка: Командування бойовиків під виглядом «інвестицій» розкрадає російську фінансову допомогу Незважаючи на критичний стан соціально-економічної ситуації та зубожіння населення тимчасово окупованих територій Сходу України, верхівка так званих «ДНР/ЛНР» продовжує пошуки шляхів власного збагачення.
Схід
ЗМІ: Пентагон рекомендує Білому дому надати Україні летальну зброю ЗМІ: Пентагон рекомендує Білому дому надати Україні летальну зброю
ЗМІ: Пентагон рекомендує Білому дому надати Україні летальну зброю Рекомендація надати високотехнологічну летальну зброю Україні, щоб допомогти у війні з Росією, знаходиться зараз у Білому Домі.
Свiт
Хуг: З початку року на Донбасі загинуло 59 цивільних Хуг: З початку року на Донбасі загинуло 59 цивільних
Хуг: З початку року на Донбасі загинуло 59 цивільних З початку року на Донбасі загинуло 59 цивільних і ще 282 людини були поранені.
Суспільство
Розвідка: Підрозділи бойовиків «торгують» фортифікаційними спорудами Розвідка: Підрозділи бойовиків «торгують» фортифікаційними спорудами
Розвідка: Підрозділи бойовиків «торгують» фортифікаційними спорудами Погіршення стану грошового забезпечення спонукає особовий склад російських окупаційних військ до пошуку альтернативних джерел збагачення.
Суспільство
Геращенко: Матері затриманого російського військового Агеєва слід апелювати до Путіна Геращенко: Матері затриманого російського військового Агеєва слід апелювати до Путіна
Геращенко: Матері затриманого російського військового Агеєва слід апелювати до Путіна Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко прокоментувала звернення матерів затриманого російського військового Агєєва та політв’язня Клиха до українського Президента.
Суспільство
Омбудсмен: Список осіб для передачі т. зв. «ДНР» скоротився на 18 осіб Омбудсмен: Список осіб для передачі т. зв. «ДНР» скоротився на 18 осіб
Омбудсмен: Список осіб для передачі т. зв. «ДНР» скоротився на 18 осіб У списку для передачі людей у т. зв. «ДНР», щодо яких там робили запит для обміну, після уточнення стало на 18 осіб менше, у т. зв. «ЛНР» ще працюють над наданими матеріалами для уточнення списків.
Суспільство
Останнi новини
Гройсман: Програма «Доступні ліки» буде постійно розширюватися
Гройсман: Програма «Доступні ліки» буде постійно розширюватися
Експорт товарів з України у І півріччі 2017 року зріс на 24,2%
Експорт товарів з України у І півріччі 2017 року зріс на 24,2%
Полторак: У параді до Дня Незалежності візьмуть участь підрозділи 9 країн НАТО
Полторак: У параді до Дня Незалежності візьмуть участь підрозділи 9 країн НАТО
Ікру з київського села купують Франція та Китай
Ікру з київського села купують Франція та Китай
СБУ викрила власну співробітницю на співпраці з ФСБ
СБУ викрила власну співробітницю на співпраці з ФСБ
Полторак: Наш пріоритет – кардинальна зміна системи підготовки офіцерів
Полторак: Наш пріоритет – кардинальна зміна системи підготовки офіцерів
Британка виграла в лотерею маєток і титул
Британка виграла в лотерею маєток і титул
Автомобіль міністра оборони Польщі застряг у грязюці
Автомобіль міністра оборони Польщі застряг у грязюці
Гройсман: Важливо об′єднати ресурси всіх бюджетів для інвестування в якісні дороги
Гройсман: Важливо об′єднати ресурси всіх бюджетів для інвестування в якісні дороги
У Франції поліція водометами та газом розігнала антиядерний мітинг
У Франції поліція водометами та газом розігнала антиядерний мітинг
Зубко: Для подальшої децентралізації необхідно ухвалити ще п′ять законів
Зубко: Для подальшої децентралізації необхідно ухвалити ще п′ять законів
Держкомтелерадіо затвердив статут ДСП «Укртелефільм»
Держкомтелерадіо затвердив статут ДСП «Укртелефільм»
Новий твіт Обами побив історичний рекорд популярності
Новий твіт Обами побив історичний рекорд популярності
Полторак представив нового керівника Національного університету оборони
Полторак представив нового керівника Національного університету оборони
Греція просить у ЄС допомоги в гасінні лісових пожеж
Греція просить у ЄС допомоги в гасінні лісових пожеж
Полторак назвав фейком інформацію про нібито постачання Україною ракет до КНДР
Полторак назвав фейком інформацію про нібито постачання Україною ракет до КНДР