Війна

Хуг: Кількість жертв серед цивільних на Донбасі у цьому році зросла вдвічі Хуг: Кількість жертв серед цивільних на Донбасі у цьому році зросла вдвічі
Хуг: Кількість жертв серед цивільних на Донбасі у цьому році зросла вдвічі Кількість жертв серед цивільного населення на Донбасі в цьому році збільшилася на 50% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.
Суспільство
Розвідка: Бойовики разом з представниками ФСБ РФ грабують мирне населення Розвідка: Бойовики разом з представниками ФСБ РФ грабують мирне населення
Розвідка: Бойовики разом з представниками ФСБ РФ грабують мирне населення За останні два тижні на тимчасово окупованій території Луганської області під час т. зв. «профілактичних заходів, направлених на протидію тероризму», відмічені чисельні випадки порушення прав та свобод громадян.
Суспільство
Порошенко: За час російської агресії на Донбасі загинули 11 тисяч українців Порошенко: За час російської агресії на Донбасі загинули 11 тисяч українців
Порошенко: За час російської агресії на Донбасі загинули 11 тисяч українців Президент України Петро Порошенко заявляє, що за час російської агресії в Україні загинули 11 тисяч українців: військових і цивільних.
Суспільство
Розвідка: Бойовикам підвищили зарплату Розвідка: Бойовикам підвищили зарплату
Розвідка: Бойовикам підвищили зарплату Зіткнувшись з проблемою масового дезертирства та тривалого падіння морального духу терористів, російське командування почало шукати способи виправлення ситуації, зокрема – вирішило підняти зарплату бойовикам.
Суспільство
Штаб АТО: Бойовики намагалися прорвати оборону під Красногорівкою Штаб АТО: Бойовики намагалися прорвати оборону під Красногорівкою
Штаб АТО: Бойовики намагалися прорвати оборону під Красногорівкою Сьогоднішній день у зоні АТО відзначився активізацією провокацій з боку незаконних збройних формувань фактично вздовж усієї лінії розмежування.
Суспільство
Лисенко: За добу загинуло 9 військовослужбовців Лисенко: За добу загинуло 9 військовослужбовців
Лисенко: За добу загинуло 9 військовослужбовців Сьогодні після четвертої години ранку російські війська відкрили потужний вогонь з мінометів, артилерії калібром 122 мм, танків та установок «Град» у районі Красногорівки.
Суспільство
Розвідка: Через значні втрати бойовики відмовляються проходити службу на передових позиціях Розвідка: Через значні втрати бойовики відмовляються проходити службу на передових позиціях
Розвідка: Через значні втрати бойовики відмовляються проходити службу на передових позиціях У зв’язку зі значними втратами особового складу у червні – липні, у підрозділах 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК ЗС РФ відмічаються випадки відмови особового складу (підрозділами) проходити службу на передових позиціях бригади.
Суспільство
МЗС Туреччини: Проголошення сепаратистами «Малоросії» ускладнює шлях до миру МЗС Туреччини: Проголошення сепаратистами «Малоросії» ускладнює шлях до миру
МЗС Туреччини: Проголошення сепаратистами «Малоросії» ускладнює шлях до миру Туреччина виступає за врегулювання ситуації на сході України відповідно до норм міжнародного права і з урахуванням територіальної цілісності і суверенітету України.
Свiт
Розвідка: Бойовики все частіше зазнають втрат через внутрішні конфлікти Розвідка: Бойовики все частіше зазнають втрат через внутрішні конфлікти
Розвідка: Бойовики все частіше зазнають втрат через внутрішні конфлікти У зв’язку з низьким рівнем морально-психологічного стану особового складу у з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ продовжуються випадки грубого порушення військової дисципліни, що призводить до безповоротних та санітарних втрат.
Суспільство
Терористи планують створити «малоросійську мову» Терористи планують створити «малоросійську мову»
Терористи планують створити «малоросійську мову» Схоже, що прихильникам російських терористів невдовзі доведеться освоювати ще одну мову.
Суспільство
Муженко: Український народ поховав «новороссію», похоронить і «малороссію» Муженко: Український народ поховав «новороссію», похоронить і «малороссію»
Муженко: Український народ поховав «новороссію», похоронить і «малороссію» Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко переконаний, що проголошену сьогодні терористами «Малоросію» чекає доля її попередника.
Суспільство
Розвідка: Найманців до Сирії вербують серед донецьких бойовиків-дезертирів Розвідка: Найманців до Сирії вербують серед донецьких бойовиків-дезертирів
Розвідка: Найманців до Сирії вербують серед донецьких бойовиків-дезертирів У з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ спостерігається подальше зниження морально-психологічний стану особового складу та збільшення випадків дезертирств, що пов’язано з невдоволенням умовами проходження служби.
Суспільство
Німецький уряд засудив заяву бойовиків про створення «Малоросії» Німецький уряд засудив заяву бойовиків про створення «Малоросії»
Німецький уряд засудив заяву бойовиків про створення «Малоросії» Німецький федеральний уряд засудив заяви ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка щодо «заснування Малоросії».
Свiт
Айвазовська: Заява Захарченка є предметом медичного аналізу Айвазовська: Заява Захарченка є предметом медичного аналізу
Айвазовська: Заява Захарченка є предметом медичного аналізу Заяві терористів про створення так званої «Малоросії» не потрібно приділяти надто багато уваги, адже їхні слова є предметом передусім медичних, а не політичних аналізів.
Суспільство
Клімкін: Ми не дамо Кремлю розіграти абхазький сценарій на Донбасі Клімкін: Ми не дамо Кремлю розіграти абхазький сценарій на Донбасі
Клімкін: Ми не дамо Кремлю розіграти абхазький сценарій на Донбасі Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який наразі здійснює візит до Грузії, прокоментував ситуацію з проголошенням донецькими терористами «Малоросії».
Суспільство
Марчук: Заява Захарченка заблокує завтрашні переговори в Мінську Марчук: Заява Захарченка заблокує завтрашні переговори в Мінську
Марчук: Заява Захарченка заблокує завтрашні переговори в Мінську Заява ватажка незаконного збройного формування «ДНР» Олександра Захарченка про створення «Малоросії» заблокує завтрашнє засідання робочої групи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи у Мінську.
Суспільство
Терористи «ЛНР» заявляють, що не підтримують створення «Малоросії» Терористи «ЛНР» заявляють, що не підтримують створення «Малоросії»
Терористи «ЛНР» заявляють, що не підтримують створення «Малоросії» Терористи «ЛНР» заявили, що не брали участі в з'їзді «Малоросії».
Суспільство
Порошенко відреагував на проголошення терористами «Малоросії» Порошенко відреагував на проголошення терористами «Малоросії»
Порошенко відреагував на проголошення терористами «Малоросії» Президент України Петро Порошенко відреагував на проголошення очільником так званої «ДНР» Олександром Захарченком та анонімними «представниками регіонів» так званої «Малоросії» зі столицею в Донецьку.
Суспільство
Терорист Захарченко проголосив створення «Малоросії» Терорист Захарченко проголосив створення «Малоросії»
Терорист Захарченко проголосив створення «Малоросії» Очільник терористичної «республіки» «ДНР» Олександр Захарченко проголосив створення нової «держави» – «Малоросії».
Суспільство
Розвідка: Терористам з РФ намагаються не видавати «посвідчення учасника бойових дій» Розвідка: Терористам з РФ намагаються не видавати «посвідчення учасника бойових дій»
Розвідка: Терористам з РФ намагаються не видавати «посвідчення учасника бойових дій» Між військовослужбовцями з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ поширюється невдоволення діями командування російських окупаційних військ, що насамперед викликано черговими спробами приховування участі у бойових діях громадян РФ (відсутністю відповідних пільг) та поборами грошового забезпечення.
Суспільство
Розвідка: В лавах терористів частішають конфлікти на міжетнічному ґрунті Розвідка: В лавах терористів частішають конфлікти на міжетнічному ґрунті
Розвідка: В лавах терористів частішають конфлікти на міжетнічному ґрунті У з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ почастішали випадки ворожнечі на міжетнічному (міжнаціональному) підґрунті.
Суспільство
Розвідка: Російських найманців змушують здавати документи, які підтверджують їхнє громадянство Розвідка: Російських найманців змушують здавати документи, які підтверджують їхнє громадянство
Розвідка: Російських найманців змушують здавати документи, які підтверджують їхнє громадянство У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК російських окупаційних військ продовжують роботу комісії Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ.
Суспільство
Затримано «головного бухгалтера» вугледобувного підприємства, яке фінансувало терористів ОРДЛО Затримано «головного бухгалтера» вугледобувного підприємства, яке фінансувало терористів ОРДЛО
Затримано «головного бухгалтера» вугледобувного підприємства, яке фінансувало терористів ОРДЛО На Луганщині Служба безпеки України затримала «головного бухгалтера» одного з вуглевидобувних підприємств окупованих територій, яка у складі організованої злочинної групи брала участь у привласненні коштів від продажу вугілля та фінансуванні бойовиків ОРДЛО.
Суспільство
Розвідка: Бойовикам перенесли виплату зарплати Розвідка: Бойовикам перенесли виплату зарплати
Розвідка: Бойовикам перенесли виплату зарплати Негативний вплив на морально-психологічний стан військовослужбовців окупаційних військ спричинило перенесення виплати грошового забезпечення з 10 на 25 липня.
Суспільство
Останнi новини
Головні новини дня: Слова Лукашенка звалили з ніг генерала, вуса Далі продовжують бентежити світ, чого варте слово Путіна
Головні новини дня: Слова Лукашенка звалили з ніг генерала, вуса Далі продовжують бентежити світ, чого варте слово Путіна
Хуг: Кількість жертв серед цивільних на Донбасі у цьому році зросла вдвічі
Хуг: Кількість жертв серед цивільних на Донбасі у цьому році зросла вдвічі
Активістка Femen пробралася на зустріч Порошенка та Лукашенка за фальшивим посвідченням
Активістка Femen пробралася на зустріч Порошенка та Лукашенка за фальшивим посвідченням
Прес-секретар Трампа Шон Спайсер подав у відставку
Прес-секретар Трампа Шон Спайсер подав у відставку
Французьким депутатам полегшили дрес-код
Французьким депутатам полегшили дрес-код
Вуса ексгумованого Сальвадора Далі не втратили форму після його смерті
Вуса ексгумованого Сальвадора Далі не втратили форму після його смерті
Мінагрополітики: Україна – важливий гравець у системі забезпечення світової продовольчої безпеки
Мінагрополітики: Україна – важливий гравець у системі забезпечення світової продовольчої безпеки
ЗМІ: Путін особисто обіцяв, що турбіни Siemens не будуть відправлені до Криму
ЗМІ: Путін особисто обіцяв, що турбіни Siemens не будуть відправлені до Криму
Білорусь хоче постачати гумдопомогу на Донбас найкоротшим шляхом і без посередників
Білорусь хоче постачати гумдопомогу на Донбас найкоротшим шляхом і без посередників
Розвідка: Бойовики разом з представниками ФСБ РФ грабують мирне населення
Розвідка: Бойовики разом з представниками ФСБ РФ грабують мирне населення
Порошенко: Переговори з Лукашенком були плідними і відвертими
Порошенко: Переговори з Лукашенком були плідними і відвертими
Порошенко: За час російської агресії на Донбасі загинули 11 тисяч українців
Порошенко: За час російської агресії на Донбасі загинули 11 тисяч українців
Новий Президент Індії – з касти недоторканних
Новий Президент Індії – з касти недоторканних
Лукашенко запевняє, що територію Білорусі не використовуватимуть для агресії проти України
Лукашенко запевняє, що територію Білорусі не використовуватимуть для агресії проти України
Суд призначив нардепу Полякову 304 тисячі грн застави
Суд призначив нардепу Полякову 304 тисячі грн застави
«Громадське радіо» оштрафували за недотримання мовних квот
«Громадське радіо» оштрафували за недотримання мовних квот