13 березня 2018 13:22

10 довгоочікуваних серіалів весни

На що варто звернути увагу цієї весни
На що варто звернути увагу цієї весни

Видання Inspired підготувало добірку нових серіалів, вартих уваги, та довгоочікуваних продовжень, які з’являться на екранах цієї весни.

«Засуджена до життя» (Life Sentence)

Прем’єра: 7 березня 2018 року, The CW

Головна героїня серіалу Стелла протягом багатьох років боролася з раком і проживала кожен день як останній. Але тепер вона видужала і має зрозуміти, як жити далі, а заодно і розібратися з наслідками своїх спонтанних і непродуманих рішень.

«Джессіка Джонс» (Jessica Jones)

2 сезон

Прем’єра: 8 березня 2018 року, Netflix

Другий сезон серіалу за коміксами Marvel продовжить історію Джессіки Джонс – дівчини із суперздібностями. За сюжетом, переживши трагічні події, героїня працює приватним детективом і намагається позбутися посттравматичного синдрому. Але в її життя знову повертається її головний противник з минулого. У другому сезоні Джессіці доведеться розібратися з багатьма таємницями з минулого.

«Любов» (Love)

3 сезон

Прем’єра: 9 березня 2018 року, Netflix

Третій сезон легкого комедійного серіалу про стосунки Гаса та Міккі стане останнім. За сюжетом, тридцятирічний Гас, якому все ніяк не щастить в коханні, та Міккі, яка щойно розірвала стосунки зі своїм інфантильним бойфрендом, випадково зустрічаються в магазині. Тепер вони мають шанс побудувати ідеальні стосунки.

«Інстинкт» (Instinct)

Прем’єра: 18 березня 2018 року, CBS

Колишній агент ЦРУ, професор психології Ділан Рейнхарт погоджується допомогти поліції Нью-Йорка спіймати серійного вбивцю. Виявляється, зловмисник використовує книжку, написану професором, як інструкцію.

«Механізм» (The Mechanism)

Прем’єра: 23 березня 2018 року, Netflix

За основу сюжету взята реальна історія про скандальне корупційне розслідування в Бразилії. Група детективів веде масштабну операцію з розкриття корупційних схем, до яких причетна держава та приватні компанії.

«Криптон» (Krypton)

Прем’єра: 21 березня 2018 року, Syfy

Серіал розповідає про життя на рідній планеті легендарного Супермена за два покоління до його народження, а центральним героєм історії стає дідусь Супермена.

«Терор» (The Terror)

Прем’єра: 26 березня 2018 року, AMC

Одна з найочікуваніших прем’єр цієї весни – екранізація однойменного бестселера Дена Сіммонса, заснованого на реальних подіях 1895 року. Тоді два кораблі «Еребус» та «Терор» відправилися в арктичну експедицію, але посеред океану на них чекав страхітливий монстр.

«Стартап» (Alex, Inc.)

Прем’єра: 28 березня 2018 року, ABC

Успішний 37-річний радіоведучий Алекс Шуман вирішує кинути роботу і піти на ризик – створити власний стартап. Серіал заснований на реальних подіях, а точніше, на подкастах Алекса Бламберга під назвою StartUp, в яких він розповідав історію створення свого стартапу Gimlet Media.

«Світ Дикого Заходу» (Westworld)

2 сезон

Прем’єра: 22 квітня 2018 року, HBO

Це вже другий сезон серіалу про високотехнологічний парк атракціонів «Дикий Захід». У цьому місці живуть андроїди, з якими відвідувачі парку можуть робити що завгодно, втілюючи свої фантазії. Роботи не знають, що вони не є справжніми людьми, проте одного разу система дає збій, який призводить до повстання. У продовженні серіалу покажуть історію виникнення розважального парку.

«Оповідь служниці» (Handmaid’s Tale)

2 сезон

Прем’єра: 25 квітня 2018 року, HBO

Довгоочікуване продовження серіалу, який отримав одразу кілька нагород «Еммі» та «Золотий Глобус». Це екранізація роману-антиутопії Маргарет Етвуд, в якому дія відбувається в тоталітарній республіці Ґалаад. Тут майже не з’являються на світ діти, а жінок, які ще здатні народжувати, перетворюють на служниць. Вони мають жити в сім’ях владної верхівки та народжувати для них дітей. У центрі оповіді – служниця Фредова, яку розлучили з чоловіком і дочкою. Героїня не бажає миритися з режимом і прагне повернути свою дочку. У другому сезоні серіалу глядачі дізнаються більше про долю біженців та життя в колоніях.