10 туристичних напрямків, які стають шалено популярними

10 туристичних напрямків, які стають шалено популярними Фото: phuot.biz
Туристи відкривають нові місця

Всесвітня туристична організація при ООН в британській газеті The Telegraph опублікувала свій новий звіт, в якому вказані найдинамічніші туристичні напрямки 2017 року.

Деякі країни, що потрапили в список, відновлюють свій туристичний потенціал після тривалого спаду, пов'язаного з терористичними атаками. До таких країн належать, наприклад, Єгипет і Туніс.

Але є і такі країни, які не належать до числа традиційних напрямків, однак зараз набирають популярність у туристів. Серед таких країн - Монголія і Нікарагуа.

1. Палестина

Очолила список Палестинська автономія, де за перше півріччя 2017 року на 57,8% збільшився потік іноземних туристів. Якщо ця тенденція збережеться надалі, до кінця року ПА можуть відвідати 630 000 туристів. ЗМІ приписують цю заслугу британському художнику Бенксі, який відкрив на самому кордоні Ізраїлю і ПА свій готель «За стінами» (Walled off), вікна якого виходять на паркан безпеки у Віфлеємі.

В описі готелю сказано, що з нього відкривається «найгірший вид серед усіх готелів світу», - вікна номерів виходять на розділовий бар'єр, на якому Бенксі в минулому залишив свій авторський малюнок - дівчинку, яка відлітає зі зв'язкою кульок.

 

2. Єгипет

У Єгипті знаходяться пам'ятники різних епох і цивілізацій: давньоєгипетської, християнської (коптської), середньовічної арабської. Останнім часом туризм у Єгипті втратив колишню популярність для гостей з усього світу. Зокрема, на розвиток туризму негативно впливає політична нестабільність в країні і зовнішня загроза. Це призвело до того, що країна ледь не втратила своє головне джерело прибутку.

Однак в цьому році відзначається зростання числа іноземних туристів на 51% у порівнянні з минулим роком. Прогнозується, що загальне число туристів до кінця року складе майже 8 млн осіб.

 

3. Північні Маріанські острови

Північні Маріанські острови - це ланцюг з 14 островів в центральній частині Тихого океану в Мікронезії. Поруч розташована знаменита Маріанська западина, найглибше місце в світі. Тільки три острови в ланцюзі - Сайпан, Тініан і Рота - населені.

Острів Сайпан внесений до Книги рекордів Гіннесса як острів з найбільш постійною цілодобовою цілорічною температурою в світі. Тут завжди +27 градусів, не буває високої вологості і духоти, що робить Північні Маріанські острови комфортним місцем відпочинку. А ще на Північних Маріанських практично немає комарів, москітів і не зареєстровано жодних небезпечних для людини комах і тварин.

Більшість людей і не знають, де знаходяться ці острови, однак серед любителів відпочинку на красивих пляжах з чудовими пейзажами вони стають дедалі популярнішими.

Згідно зі звітом Всесвітньої туристської організації, в цьому році зростання числа іноземних туристів склало 37,3%.

 

4. Ісландія

Біля Північного Полярного кола розташований невеликий острів, що омивається Атлантичним океаном. Саме там і знаходиться казкова країна Ісландія. Її пейзажі наяву нагадують вигадані письменниками-фантастами позаземні ландшафти.

Ісландія стала набирати популярність в останні роки: серед туристів значне число становлять прихильники серіалу «Гра престолів». Ряд епізодів серіалу знімався саме в Ісландії. Цього року тенденція збереглася. Згідно з дослідженням Всесвітньої туристської організації, у цьому році зростання числа іноземних туристів в країні склало 34,9%. Прогнозується, що до кінця року країна прийме майже 2,5 млн чоловік.

 

5. Туніс

Туніс має вигідне територіальне положення, тому завжди привертав до себе увагу різних народів. Фінікійці, римляни, вандали, візантійці, араби, турки-османи і французи відзначилися тут, залишивши історичні пам'ятники свого перебування. Країна, де Європа зустрічається з арабської Африкою. Тут ідеальний пляжний відпочинок: дрібний білий пісок, найчистіше море, комфортабельні готелі - на будь-якому курорті Тунісу всього цього буде в надлишку. Додайте до перерахованого багатющу історичну спадщину, будь то древній Карфаген, античні руїни або пустеля (Сахара), де знімали фільм «Зоряні війни».

Для туристів Туніс і раніше був привабливим, але останнім часом туристичний потік зменшився через періодичних терактів.

Останнім часом ситуація починає змінюватися. Згідно з даними Всесвітньої туристичної організації, в цьому році спостерігається зростання кількості іноземних туристів на 32,5%.

Якщо поточна тенденція збережеться, то до кінця року країна прийме 7,5 млн іноземних туристів.

 

6. В'єтнам

В'єтнам - країна з давньою історією та культурою, яка має величезну кількість цінних історичних пам'яток, різноманітний ландшафт і понад три тисячі кілометрів узбережжя Південно-Китайського моря. В'єтнам вражає туристів своєю природною красою. Уздовж узбережжя тягнеться смуга чудових пляжів, а в центрі країни височать гори, вкриті густими лісами.

У 2017 році країна стала туристичним напрямком в Азії, який розвивається найшвидше.

Кількість іноземних туристів в цьому році вже на 31,2% вища, ніж в минулому. Тому очікується, що до кінця року країна зможе прийняти 13 млн туристів.

 

7. Уругвай

Уругвай відомий своїми пляжними курортами. Тут можна не тільки викупатися в Атлантичному океані, але і поплавати на яхті, порибалити, прогулятися у дюнах. Крім океанських курортів країна славиться і своїми термальними джерелами. Уругвай часто називають «пурпурової країною». Все тому, що більша частина його території покрита травами, які мають червонуватий відтінок.

Уругвай - одна з найбільш економічно розвинених країн Латинської Америки. Він став туристичним напрямком у Південній Америці, який розвивається найшвидше. У порівнянні з минулим роком кількість іноземних туристів тут зросла на 30,2%. Прогнозується, що до кінця року Уругвай прийме майже 4 млн зарубіжних туристів.

 

8. Нікарагуа

Країна між двлма океанами Нікарагуа - це чудова карибська природа, колоритні колоніальні міста, діючі вулкани, пляжі для засмаги і серфінгу, рибалка і екотуризм у тропічних лісах.

Число іноземних туристів, які прибувають в Нікарагуа в цьому році, зросла на 28,4% в порівнянні з минулим роком, що робить Нікарагуа одним з туристичних напрямків у світі, які розвиваються найшвидше.

Прекрасні пляжі, цікава історія і численні можливості для відпочинку і розваг залучають у цю країну туристів з усього світу.

Прогнозується, що в цьому році кількість іноземних туристів перевищить 2 мільйони.

 

9. Монголія

Монголія вважається країною ізольованою, розташованою посеред степів і пустель. На думку деяких туристів, вона схожа на Марс завдяки пустельним пейзажам. Але, крім степу, в Монголії є блакитні озера, вулкани і просто фантастична природа. Тому напрямок все частіше приваблює туристів з різних країн світу.

Згідно з даними Всесвітньої туристської організації, число іноземних туристів в цьому році зросла на 28,3% в порівнянні з минулим роком.

 

10. Ізраїль

Завдяки мпекотному клімату, пам'яткам і унікальній географії - від засніженої вершини гори Хермон, де розташована гірськолижна база, і лісів Галілеї до сафарі в Іудейській пустелі і пустелі Арава - Ізраїль приваблює велику кількість туристів. Пам'ятки Ізраїлю, точніше, велика кількість релігійних святинь, робить напрямок популярним для паломництва, цілющі води Мертвого моря - чудове місце для охочих оздоровитися, курорти Середземного моря - чекають любителів пляжного відпочинку. Крім того, засніжені гірські вершини можуть бути цікаві гірськолижникам, сафарі в Іудейській пустелі і пустелі Арава - підійдуть любителям активного відпочинку, ліси Галілеї - сподобаються шанувальникам екотуризму.

Згідно з даними Всесвітньої туристичної організації, число іноземних туристів у цьому році зросла на 25,1% в порівнянні з минулим роком. Очікується, що до кінця року країна зможе прийняти до 3,7 млн туристів з різних країн світу.

Відкривайте світ і подорожуйте із задоволенням!

 

Схожi новини
Ласкаво просимо: рейтинг найгостинніших міст світу Ласкаво просимо: рейтинг найгостинніших міст світу
Ласкаво просимо: рейтинг найгостинніших міст світу Дізнайтеся, де найбільше раді туристам та яке місце у рейтингу посіло українське місто
Подорожі
ТОП-25: названі кращі музеї світу за версією туристів ТОП-25: названі кращі музеї світу за версією туристів
ТОП-25: названі кращі музеї світу за версією туристів Популярний туристичний сервіс TripAdvisor опублікував свій щорічний рейтинг світових пам'яток
Подорожі
Коли у Європі холодно: Де відпочити на морі восени Коли у Європі холодно: Де відпочити на морі восени
Коли у Європі холодно: Де відпочити на морі восени Пропонуємо кілька туристичних напрямків для морського відпочинку в оксамитовий сезон
Подорожі
Останнi новини
У Ватикані відзначили Всесвітній день бідних
У Ватикані відзначили Всесвітній день бідних
Ізраїль планує депортувати біженців
Ізраїль планує депортувати біженців
Український пам′ятник потрапив до Книги рекордів Гіннеса
Український пам′ятник потрапив до Книги рекордів Гіннеса
Фейгін: Сущенко загрожує 20 років позбавлення волі
Фейгін: Сущенко загрожує 20 років позбавлення волі
Однопартійці президента Зімбабве закликали його піти у відставку
Однопартійці президента Зімбабве закликали його піти у відставку
Українська спортсменка виграла етап Кубка світу з фехтування
Українська спортсменка виграла етап Кубка світу з фехтування
Титул «Міс світу-2017» завоювала красуня з Індії
Титул «Міс світу-2017» завоювала красуня з Індії
Невідомі побили особистого водія Саакашвілі
Невідомі побили особистого водія Саакашвілі
Українська дзюдоїстка завоювала золото на турнірі в Нідерландах
Українська дзюдоїстка завоювала золото на турнірі в Нідерландах
Під Адміністрацією президента протестуючі підпалювали шини
Під Адміністрацією президента протестуючі підпалювали шини
Били вікна та вітрини: в Парижі 3 тисячі людей вийшли на марш проти Макрона
Били вікна та вітрини: в Парижі 3 тисячі людей вийшли на марш проти Макрона
Євросоюз готує план на випадок провалу Brexit
Євросоюз готує план на випадок провалу Brexit
Порошенко зустрівся в Будинку з химерами з відомим кінорежисером Девідом Лінчем
Порошенко зустрівся в Будинку з химерами з відомим кінорежисером Девідом Лінчем
Затриманого в Білорусі журналіста «Українського радіо» відвідав український консул
Затриманого в Білорусі журналіста «Українського радіо» відвідав український консул
До Польщі не впустили першого українця зі «списку Ващиковського»
До Польщі не впустили першого українця зі «списку Ващиковського»
Учасники конференції зі зміни клімату в Бонні ухвалили підсумковий документ
Учасники конференції зі зміни клімату в Бонні ухвалили підсумковий документ