21 грудня 2017 12:50

14 альтернатив традиційній новорічній ялинці

Варто спробувати щось сучасніше
Варто спробувати щось сучасніше

Якщо Ви вже втомилися щороку наряджати схожі одне на інше новорічні дерева, час спробувати щось сучасніше. Видання ElleDecor підібрало кілька концепцій «модернових» новорічних ялинок, здатних зробити свята незабутніми.

1. Ялинка з полиць

Використовуючи наявні в багатьох помешканнях полиці, можна просто і швидко створити «альтернативну» ялинку з підручних засобів. Збирання зелених предметів у деревоподібну формацію є не тільки компактним, але й святковим.

2. Ялинка-«радіоконструктор»

За допомогою гвинтів, фанери та ліхтариків можна створити яскраву саморобну «високотехнологічну» ялинку, заодно підвищивши власні навички у виготовленні саморобок.

3. Ялинка з фотографій

Створіть свою альтернативну ялинку з сімейних фотографій. «Фотоялинка» може бути як елементом настільного дизайну, так і повнорозмірним деревом. До того ж, за бажанням Ви можете, як і традиційну ялинку, прикрасити її мішурою та новорічними іграшками.

4. Ялинка-ескіз

Створіть унікальне новорічне деревце, яке буде виключно Вашим. Навіть якщо Ваші художні навички не дуже розвинуті, ця альтернативна ялинка буде проектом, який Ви запам'ятаєте надовго.

5. Ялинка з дерев’яної рамки

Мінімалістичний каркас, який збирається з частин меблевих конструкцій, простий і шикарний, але Ви все одно можете вкрити його ліхтариками та прикрасами, якщо забажаєте.

6. Веселе дзеркало

Розташовані навпроти дзеркала зелені книги, переплети та ящики створюють ефект відбиття для ілюзії повнорозмірного новорічного деревця. Це альтернативна новорічна ялинка, яка може бути веселою та функціональною.

7. Вітрина для подарунків

Виготовлена таким чином ялинка є ідеальним місцем, щоб зберігати красиво загорнуті подарунки перед святковим днем.

8. Ялинка з тканини

Якщо вільного простору недостатньо, але Ви все ж хочете мати повнорозмірну новорічну ялинку, таке рішення дозволить Вам розмістити вічнозелене деревце будь-якої площі.

9. Настінна новорічна ялинка

Ця тимчасова новорічна ялинка ненав'язлива і проста у виготовленні. Хоча вона може здатися дещо примітивною, але виглядає досить стильно та вишукано.

10. Ялинка-прикраса

Якщо Ви втомилися постійно підмітати опалі голки за традиційною новорічною ялинкою, зверніть увагу на цю рухому прикрасу, яка позбавлена таких недоліків.

11. Ялинка-колаж

Ялинка-колаж поєднує в собі всілякі рослини, малюнки та сувеніри, створюючи таким чином враження справжнього дерева (не кажучи вже про те, що це цікаве рішення для маленьких приміщень).

12. Ексцентрична ялинка

Ідею новорічної ялинки можна інтерпретувати по-різному, зокрема і в такому вільному стилі.

13. Ялинка з картону

Таке картонне дерево є милим і вишуканим одночасно. Як саме його самостійно виготовити, можна побачити за посиланням.

14. Ялинка-кактус

Якщо ялинки, навіть найбільш несподівані, Вам уже набридли, можливо, Вас зацікавить святкове оформлення цієї південної рослини. У будь-якому випадку різдвяний кактус привнесе  свіжу нотку  у новорічну атмосферу.