10 лютого 2018 19:54

Боксер Усик на пляжі з коханою

Тренування подружжя Усиків
Тренування подружжя Усиків

Чемпіон світу у першій важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик, який входить до десятки кращих боксерів світу за версією World Boxing News, опублікував на своїй сторінці в Instagram загальні фотографії та відео спільних тренувань з дружиною. На фотографіях пара займається спортом на пляжі.Родина українського боксера відпочиває в Мексиці. Однак Олександр Усик і його дружина виділяють час для тренувань.На одній з фотографій Олександр Усик віджимається, в той час як його дружина Катерина зробила вправу «планка». «Сімейні трненування», - підписав фото боксер.

Під ефектним фото прихильники Усика не стримували захоплення.«Уважуха. Правильна сім'я», «Саня, ти кращий, тримаємо за тебе кулаки», - пишуть в коментарях користувачі.Крім складних фізичних вправ, пара займається бігом на мексиканському пляжі. Видно, що подружжя підтримує чудову фізичну форму.

Але спортсмен не забуває і боксерські вправи. На одному з відео, опублікованому в Instagram, Олександр Усик виконує вправу «бій з тінню». Здивовані відпочивальники не впізнають у туристі відомого спортсмена.Катерина Усик також продемонструвала свої бойові навички. Олександр зазначив, що «з'явився новий чемпіон».