Місця, які виконують бажання: куди поїхати закоханим

Місця, які виконують бажання: куди поїхати закоханим Фото: theparisphotographer.com
Стіна кохання у Парижі

Найромантичніше свято всього року – День святого Валентина - уже зовсім поруч. Саме настав час подумати над подарунком для своєї другої половинки. Романтична подорож – один із найкращих. В цьому випадку ви отримуєте два в одному – добре проводите час разом, а також пізнаєте світ. Окрім цього, у вас залишається купа позитивних емоцій, а також сотні знімків прекрасних місць.

Ми пропонуємо вам підбірку найкращих місць Європи, де встановлені романтичні пам’ятники і скульптури, доторкнувшись до яких, закохані загадують бажання, котре обов’язково має здійснитись.

Вони всі розташовані в різних куточках Європи і, якщо за декілька днів відвідати їх всі, то вийде прекрасний тур для закоханих. При цьому зазначимо, що країна, «найбагатша» на скульптури, які, за повір’ями, виконують бажання закоханих, – Італія.

Статуя прекрасної Джульєтти, Верона, Італія

Статую Джульєтти можна назвати найкрасивішою і найромантичнішою з усіх скульптур. Знаходиться вона в самому серці Верони – в дворику біля будинку, де вона, за шекспірівською версією, мешкала.

Зазвичай з проханнями до Джульєтти звертаються молоді дівчата. Вони просять в неї взаємного та довгого кохання. Ритуал загадування бажання досить простий – потрібно доторкнутись до грудей (до правої, якщо точніше) скульптури і, потираючи її за часовою стрілкою, загадати бажання.  

Окрім цього, закохані залишають свої бажання і на невеликих записках, прикріплюючи їх до дому, де жила відома італійка.

Цікаво, що в центрі Верони стоїть не оригінальна скульптура Джульєтти. У 2014 році встановлений пам’ятник тріснув на місці, де його найчастіше терли, тому було прийнято рішення перенести його до музею Джульєтти і замінити статую копією.

Двійка для закоханих, Рига, Латвія

Рига, як і будь-яке інше європейське місто, цікава для закоханих. Однак саме в цьому місті варто уважно дивитись не тільки по бокам і вгору, а й під ноги. При цьому під ноги рекомендують дивитись не через нерівно покладену бруківку, а через цифру «2», яка причаїлася на одному із каменів на вулиці Алкснаю. Цікаво те, що цифра не намальована і не вибита на бруківці, вона просто на ній проступила і нагадує прожилку. Щоб зберегти свою пристрасть навіки, закохані мають стати на камінь і поцілуватись.

Статуя немовляти, Франтишкові Лазні, Чехія

До немовляти приїжджають переважно одружені пари, котрі не можуть мати дітей або саме планують їх. Біля хлопчика вони загадують бажання про здорове і красиве немовля зі щасливою долею. При цьому, якщо пара хоче, щоб народилась дівчинка, то жінка має потерти ніжку немовляти. В тому випадку, якщо ж закохані хочуть хлопчика, то потерти потрібно те, чим хлопчик відрізняється від дівчинки.

Нинішній Франтішек - копія скульптури, відлитої скульптором Адольфом Майєром ще в 1924 році. Бронзовий хлопчик за довгі роки був відполірований до дзеркального блиску відвідувачками місцевого курорту. З метою збереження роботу Майера перенесли до міського музею, а на його місце поставили копію, яка «успадкувала», згідно з чутками, магічні властивості оригіналу. 

Острів Сіте, Париж, Франція 

Під час романтичної подорожі закохані просто не мають права оминути своєю увагою найромантичніше місто світу – Париж. Однак зараз мова піде не про Ейфелеву вежу, стоячи під якою закохані, до речі, теж можуть загадати бажання, а про острів Сіте. А якщо говорити ще точніше, то про площу, яка знаходиться навпроти Собору Паризької Богоматері.

Посеред площі знаходиться мідне коло, яке являє собою центр перетину земних меридіанів. Також ця точка вважається ще й центром Парижу. Якщо стати однією ногою в центр кола і загадати бажання, повертаючись навкруги себе, то воно обов’язково здійсниться.

Хлопчик, який дивиться на Місяць, Стокгольм, Швеція

Ця міні-скульптура дуже цікава і незвичайна, користується популярністю серед жителів Стокгольму і туристів. Знайти її у дворику Bollhustäppan досить непросто, адже хлопчик «зростом» лише декілька сантиметрів. У холодну пору року люди «одягають» скульптуру і маля може «змінювати вбрання» ледь не кожен тиждень.

Біля нього і бажання загадують, але тут існує певне правило – загадувати потрібно щось найзаповітніше і після цього залишити хлопчикові якийсь символічний подарунок – цукерку, монетку або нову «одежину».

Сім мостів Амстердаму, Голландія

Амстердам, як і Венеція, стоїть на воді. Місто перерізають сотні каналів, а береги з’єднують більше тисячі різних мостів. Всі вони розкидані і не зв'язані між собою. Однак між ними є сім особливих. Якщо стати в певній точці, то буде видно, як вони утворюють арку. Старожили кажуть, що, якщо закохані пропливуть під усіма сімома мостами і під останнім разом загадають бажання, то воно обов’язково здійсниться.

Скульптура Трауна, Відень, Австрія

На площі Нойер Маркт, поруч з пішохідною вулицею Кертнерштрассе, є Фонтан Доннера. По-іншому його іще називають Провіденція. Фонтан прикрашений скульптурами, що символізують річки Австрії.

Огляньте, звичайно, всі, але вам потрібен Траун з гарпуном. Якщо дівчина правою рукою потре ліву сідницю скульптури, то на неї чекає швидке заміжжя. Що слід робити хлопцям задля здійснення бажання, у даному випадку не уточнюється.

Стіна кохання, Париж, Франція

І знову ми повертаємось до романтичного Парижу. Тут у сквері Жан-Ристус в районі Монмартру знаходиться Стіна кохання - Le Mur des Je t′aime. Вона з'явилась у 2000 році на честь святкування нового тисячоліття.

На 40 квадратних метрах викладено 612 плиток, де на 311 мовах світу, включаючи шрифт Брайля та мову жестів, написана фраза «Я тебе люблю». Саме тут не тільки парижани, а й туристи дуже часто призначають побачення та роблять пропозицію руки і серця.

Щоб знайти свою другу половинку або скріпити існуючі стосунки, потрібно всього лише знайти напис рідною мовою і загадати бажане.

Русалонька, Копенгаген, Данія

У світі не знайдеться такої людини, котра не знає цієї історії, – Русалонька, живучи в своєму морському світі, раптово закохується у принца, через це вона наважується вийти на сушу і за це віддати злій відьмі голос. Принц же любить іншу, пропонує їй руку і серце і тим самим прирікає Русалоньку на вірну загибель.
Маленька скульптура Русалоньки стала національним символом Данії. Кожного дня до неї приходять сотні, якщо не тисячі закоханих із своїми бажаннями.   

Фонтан «Весільний торт», Мілан, Італія

Своєю формою і струменями води міланський фонтан нагадує великий і пишний весільний торт. Встановлений він біля входу до знаменитого замку Сфорца. Ініціатором зведення фонтану став відомий диктатор Беніто Мусоліні, котрий хотів проводити біля нього зустрічі із ветеранами війни в Ефіопії. Поки його повністю не збудували, фонтан декілька разів розбирали і збирали знову.

У «Весільного торта» є така ж прикмета, як і у всіх інших водограїв, – кинути монетку і загадати бажання. Але сюди здебільшого їдуть закохані пари, котрі мріють про шлюб та довге сімейне життя.

Міст закоханих, Рига, Латвія

Практично у кожному місті свій Міст закоханих або любові. В Ризі він знаходиться у Верманському парку. Невеличкий залізний міст перекинули через міський канал, а закохані начіпляли на нього тисячі замочків. Зазвичай сюди приходять пари, які беруть шлюб, але і просто закоханих вдосталь. 

За традицією, хлопець і дівчина мають разом застібнути на мосту замок, а ключ викинути в канал, щоб швидка вода віднесла його подалі, і ніхто не зміг роз'єднати їхні люблячі серця. Там вже так багато замочків, що і місця для нових практично немає, але міська влада не планує їх зрізати, хоч в інших містах існує така практика.

Автор: Марія Бабич

Схожi новини
10 найкращих гірськолижних комплексів Карпат 10 найкращих гірськолижних комплексів Карпат
10 найкращих гірськолижних комплексів Карпат Зимові свята наближаються зі швидкістю снігової лавини, а це означає, що час змащувати лижі та парафінити борди, пакувати рюкзаки й замовляти квитки в Карпати.
Подорожі
Куди поїхати у гості до Святого Миколая за подарунками? Куди поїхати у гості до Святого Миколая за подарунками?
Куди поїхати у гості до Святого Миколая за подарунками? Огляд резиденцій та локацій, де можна буде побачити, поспілкуватися або навіть отримати подарунок від найулюбленішого святого дітей
Подорожі
Мальовнича Полтавщина: маршрут вихідного дня Мальовнича Полтавщина: маршрут вихідного дня
Мальовнича Полтавщина: маршрут вихідного дня Чудові краєвиди, історичні місця, цікаві музеї, лікувальні води, письменницький край та містичні куточки - все це Полтавщина
Подорожі
Останнi новини
У Великобританії врятували тюленя, на шиї якого застряг фрізбі. Відео
У Великобританії врятували тюленя, на шиї якого застряг фрізбі. Відео
В Україні кожен третій працює нелегально
В Україні кожен третій працює нелегально
Тортури і вбивства журналістів на Майдані: ГПУ повідомила про підозру 45 особам
Тортури і вбивства журналістів на Майдані: ГПУ повідомила про підозру 45 особам
Американський репер випустив свій дебютний альбом в стратосфері. Відео
Американський репер випустив свій дебютний альбом в стратосфері. Відео
Чемпіонат Європи: українці завоювали дві медалі з кульової стрільби
Чемпіонат Європи: українці завоювали дві медалі з кульової стрільби
У Словаччині автомобіль протаранив групу дітей: більше десятка госпіталізовані
У Словаччині автомобіль протаранив групу дітей: більше десятка госпіталізовані
Розвідка Швеції: Третина російських дипломатів у країні є шпигунами
Розвідка Швеції: Третина російських дипломатів у країні є шпигунами
Порошенко вручив президентські премії молодим вченим
Порошенко вручив президентські премії молодим вченим
До восьми років позбавлення волі засуджено бойовика терористичної організації «ДНР»
До восьми років позбавлення волі засуджено бойовика терористичної організації «ДНР»
Французького бездомного, котрий вкрав 500 тисяч євро, випадково знайшла поліція
Французького бездомного, котрий вкрав 500 тисяч євро, випадково знайшла поліція
У Брюсселі проводиться масштабна поліцейська операція
У Брюсселі проводиться масштабна поліцейська операція
New York Times: Росія втручається в «Оскар»
New York Times: Росія втручається в «Оскар»
Україну чекають морози до -25°
Україну чекають морози до -25°
SpaceX Falcon 9 запустила ракету з супутниками для роздачі Інтернету
SpaceX Falcon 9 запустила ракету з супутниками для роздачі Інтернету
Курс долара на міжбанку підвищився до 27,07 гривень/долар
Курс долара на міжбанку підвищився до 27,07 гривень/долар
Американська компанія провела випробування системи захисту периметра від дронів-порушників
Американська компанія провела випробування системи захисту периметра від дронів-порушників