12 лютого 2018 11:37

VILNA, The Erised і LAUD стали першими фіналістами нацвідбору на «Євробачення-2018»

Обрано перших фіналістів нацвідбору на «Євробачення-2018»
Обрано перших фіналістів нацвідбору на «Євробачення-2018»

Фіналістами першого півфіналу нацвідбору на «Євробачення-2018» стали VILNA, The Erised і LAUD. Саме їм та їхнім конкурсним пісням глядачі й судді віддали найбільшу кількість балів під час прямого ефіру, що відбувся 10 лютого.

У першому півфіналі за право представляти Україну на «Євробаченні-2018» боролися такі виконавці:

CONSTANTINE з піснею «Місто»

Сергій Бабкін з піснею «Крізь твої очі»

LAUD з піснею «Waiting»

KAZKA з піснею «Дива»

The Вйо з піснею «Нґа-нґа»

KOZAK SYSTEM з піснею «Mamai»

VILNA з піснею «Forest song»

Pur:Pur з піснею «Fire»

The Erised з піснею «Heroes»

Членами журі Національного відбору-2018 стали: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов (The Maneken), повідомляє «24 канал».

У результаті учасники отримали такі бали від журі:

Бали від глядачів:

Таким чином, за загальними результатами, до фіналу проходять LAUD (16 балів) і The Erised (13 балів). Крім того, VILNA, Сергій Бабкін і PUR: PUR отримали по 12 балів, але оскільки перша виконавиця стала лідером фанатських симпатій, то саме вона також проходить до фіналу.

А вже за тиждень ще дев’ятеро українських артистів вийдуть на сцену національного відбору, щоб представити свої пісні для «Євробачення». У другому півфінал глядачі та судді оцінюватимуть виступи INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountain Breeze, ILLARIA та DILEMMA.

Як повідомляє УНІАН, вокаліст The ВЙО Мирослав Кувалдін влаштував скандал під час оголошення оцінок членів журі. Співака обурило рішення Джамали, Андрія Данилка та Євгена Філатова віддати 7 балів CONSTANTINE. Після оголошення оцінки Кувалдін декілька разів вигукнув «фу» та звернувся до членів журі із проханням наспівати пісню CONSTANTINE, щоб таким чином з’ясувати, чи дійсно вона їм запам'яталася. Джамала наспівала мотив пісні конкурсанта, чим завершила суперечку. Ведучий нацвідбору Сергій Притула попросив Мирослава Кувалдіна бути стриманішим і виявляти повагу.

Під час першого півфіналу нацвідбору виступали також запрошені гості. Свою конкурсну пісню «Lie to Me» виконав представник Чехії на «Євробаченні-2018» Міколас Йозеф.

Окрім того, на сцену українського нацвідбору повернувся гурт O.Torvald. У виконанні колективу прозвучала композиція «Ліхтарі» із нового альбому «Бісайди».

Нацвідбір на «Євробачення-2018» офіційний мовник «UA:Перший» проводить спільно з телеканалом «СТБ». Другий півфінал відбудеться 17 лютого о 19:00. Фінал, коли Україна обере артиста, який представлятиме країну на «Євробаченні» у Лісабоні, відбудеться 24 лютого.

Хоча Сергій Бабкін у фінал не потрапив, проте, схоже, потрапив в історію із «творчим запозиченням». Режисер Костянтин Михайлов на своїй сторінці у Facebook зазначив, що виступ співака йому дуже сподобався.

Особливо червоний клубок з нитками. Майже такий самий, як у нашому із «Фіолет» кліпі «Романтика», який ми зняли дев’ять місяців тому», – звернув увагу Михайлов.