Подалі від спеки: огляд найкращих пляжів Києва

Подалі від спеки: огляд найкращих пляжів Києва Фото: vgorode.net
Список безпечних і чистих пляжів Києва для літнього відпочинку у місті

Пора відпусток набирає обертів, однак не для всіх. Для тих, хто продовжує працювати у спекотному місті та рахує дні до літнього відпочинку, редакція телеканалу ТВі підготувала огляд київських пляжів та басейнів,які можуть бути непоганою альтернативою морському узбережжю, допоможуть зняти напругу і насолодитися сонячним промінням та водою.


До Вашої уваги - підбірка пляжів, на які можна втікти від задухи і шуму великого міста, порекласувати і посзасмагати не гірше, ніж на заморських курортах.За останні кілька років інфраструктура пляжного відпочинку беспосередньо у місті значно покращилася і дорозвинулася. Зокрема у Києві є нагода поніжитися на теплому пісочку і поплавати на таких пляжах:

Пляж «Венеція» на Долобецькому, Гідропарк

Пляж відрізняється дуже чистим піском, тут регулярно проводять прибирання, є атракціони і спортивні майданчики. Із зручностей представлений також туалет і безліч кафе. Зі спортивних розваг - спеціальні майданчики для футболу і баскетболу. Пляж регулярно прибирають, а офіціанти обслуговують клієнтів прямо в зоні рекреації.

Як дістатися: ст. м. «Гідропарк», по праву сторону від Венеціанського містка - на Долобецькому острові.  

Пляж «Передмістна слобідка», Гідропарк

Пляж хоч і має дозволу СЕС, проте є досить брудним. Тут є затишні кабінки для переодягання, урни і туалет. З переваг - безкоштовні лежаки, а також можливість взяти човен напрокат. Неподалік від парку розташовуються всі головні закладу Гідропарку і безліч кафе з хорошою кухнею.

Як дістатися: з правого боку від моста метро. Вихід сюди - до ст. м. «Гідропарк» в зворотному від Венеціанського напрямку, пройти потрібно 10 хвилин. Лівіше - човнова станція, прямо вздовж бетонної доріжки - пляж.

Пляж «Золотий», Гідропарк

Головний бонус  пляжу - розкішний вид на Києво-Печерську Лавру і Правий берег. Якість піску на пляжі чудове, є туалет і кабінки для переодягання. Якщо збираєтеся відпочити на Золотому, захопіть з собою кошик з їжею, оскільки поблизу немає кафе.

Як дістатися: від ст. метро «Гідропарк» пройти близько 1,5 км в сторону моста Патона, знаходиться за «Передмостової слобідкою», сюди треба йти ще півтора кілометра від «Передмостової слобідки», майже під самий міст Патона.

Дитячий пляж, Гідропарк

Цей пляж вважається одним з найбільш доглянутих в столиці. Тут є розвинена інфраструктура, рятувальники і аксесуари для водного відпочинку: кола, жилетки, надувні м'ячі, рушники. Пляж також має в своєму розпорядженні схваленням СЕС для облаштування відпочинку. Однак на пляжі досить багатолюдно, майже всі тапчани платні.

Як дістатися: метро «Гідропарк», з лівого боку перед Венеціанським мостом.

Пляж «Центральний» на Трухановому острові