5 березня 2018 12:08

Вітаміни для вагітних - у чому їх користь для мами і малюка?

Вітаміни й мінерали - це важливо
Вітаміни й мінерали - це важливо

 Дев'ять місяців очікування - радісний час для будь-якої жінки, час великих змін і великого навантаження на її організм. Здоров'я самої майбутньої мами та її малюка багато в чому залежить від харчування під час вагітності. Але навіть найповноцінніший раціон, багатий на свіжі фрукти, овочі, морепродукти, натуральне м'ясо, не може забезпечити вагітну жінку всіма необхідними вітамінами, мінералами і мікроелементами. Тому лікарі-гінекологи радять вживати вітаміни для вагітних з перших днів і аж до самих пологів. Їх ціна не така велика, а користь для здоров'я майбутньої мами та її дитини безперечна.

 Щоб гідно оцінити важливість полівітамінів і мінеральних комплексів, пропонуємо розглянути лише деякі з їх складових:

 Численні відгуки лікарів і матусь підтверджують незаперечну користь вітамінів для вагітних. Вживаючи збалансовані комплекси, жінка зберігає здоров'я свого тіла, здоров'я дитини, подовжує свою молодість.

Користь вітамінів для жіночої краси:

 

 Найкращі вітаміни для вагітних пропонує Med-magazin.ua. Це інтернет-магазин товарів для здоров'я і краси, де можна вибрати вітамінні комплекси для майбутніх мам від найкращих фармацевтичних фірм США, Німеччини, Болгарії, Швейцарії. Купити недорого вітаміни для вагітних можна в одному з салонів мережі магазинів, або ж оформити покупку, не виходячи з дому.