13 лютого 2018 16:49

Як не зіпсувати День святого Валентина

Поради у свято закоханих
Поради у свято закоханих

14 лютого для багатьох закоханих – один з найважливіших днів у році. На нього чекають, особливо дівчата, із передчуттям чогось неймовірного, романтичного та чарівного.

Хоча День святого Валентина, покровителя закоханих, - свято для українців запозичене, воно користується популярністю і в нашій країні. У цей день майже усі – від малих до старих – обмінюються валентинками і говорять про любов. Популярності сприяє гарна «реклама» свята: сердечка, квіти, червоні та рожеві листівки, купідончики та десятки інших атрибутів романтичного настрою заполонили магазини ще за кілька тижнів до 14 лютого.

Закохані, зазвичай, досить вразливі і можуть легко образитися (принаймні, представниці прекрасної статі), а особливо в омріяний день Валентина. Тому, аби не зіпсувати довгоочікуване свято і не перетворити його на незабутнє, але з відтінком люті чи печалі, візьміть до уваги те, що може зіпсувати свято закоханих.

Нерекомендовані подарунки

Що саме буде до вподоби вашій половинці – знаєте тільки вона і ви, тому краще не слухати інших, а обирати подарунок самотужки. Окрім традиційних червоних троянд (дамам) та листівок у вигляді сердечок (незалежно від статі) – вони у цей день поза конкуренцією. І ще одне правило: подарунки мають бути романтичними. Однак, є універсальні поради, чого краще не дарувати.

Банальні сувеніри: дешеві гіпсові янголята, кривенькі китайські сердечка, магнітик на холодильник з банальним написом та інші малоестетичні дрібнички навряд чи будуть комусь до вподоби. Хіба що ваша половинка мріяла саме про таке янголятко, яким хоче поповнити колекцію янголят. Або такий сувенір якось пов'язаний з історією вашого кохання.

Цукерки і алкоголь: солодощі, особливо у вигляді сердечок, пляшка шампанського чи лікеру – це банально і скоріше згодиться як доповнення до романтичної вечері, ніж буде окремим подарунком.

Шкарпетки, гель для душу, книга: ці досить універсальні подарунки зовсім не пасують до романтики свята. Перелік можна розширити іншими засобами для гігієни, елементами одягу (без символіки свята) тощо.

Побутові дрібнички, техніку та господарський інвентар також прибережіть для іншого приводу.

Листівка з надрукованим текстом сприймається нещирою. Валентинку краще зробити власноруч, а якщо купувати готову, то підписати - від душі та з любов’ю.  

Інтимні подарунки можуть спантеличити вашу другу половинку, особливо, якщо вона не поділяє ваші смаки. Забавки для дорослих слід обговорити до покупки, а ще краще придбати їх разом.

Якщо вірити у прикмети та забобони, то не можна дарувати: ніж, годинник, капці, рушник, чоловічу білизну, перли, люстерко, шарф, спільні фотографії, особливо у рамках. За повір’ями, такі подарунки можуть призвести до розлуки та інших неприємностей у коханні та зі здоров’ям.

Нерекомендована поведінка

Існує безліч способів зіпсувати свято, на яке чекають усі закохані. 

Змінити імідж та експериментувати з одягом

День закоханих – не кращий час для кардинальної зміни стилю, зачіски, зовнішності в цілому. Ваша половинка може бути шокована, що негативно відобразиться на святкуванні. Якщо дуже хочете зробити сюрприз – краще натякніть заздалегідь і подивіться на реакцію.

Не варто також одягати непритаманний вам одяг, в якому почуваєтеся некомфортно, та взувати на романтичне побачення нове взуття. У час сюрпризів на вас можуть чекати танці чи захоплива прогулянка містом. Потурбуйтесь, аби біль у ногах чи переживання через вбрання не зіпсували настрій.

Запросити гостей

Свято закоханих – для двох. Навіть якщо у вас є кілька чудових закоханих пар, не слід кликати їх розділити з вами святкування. Тим більше не варто запрошувати самотню подругу чи друга, яким «дуже сумно в це свято». Для романтичного вечора третій (і кожен наступний) – зайвий.

Перебрати з алкоголем

Для багатьох свято – це привід випити. День Валентина може не бути винятком, головне – не захопитися. Для піднесеного настрою вистачить келиха-другого шампанського, наприклад. Не варто відкорковувати ще пляшку, аби виголосити десятий тост за вічне кохання. Адже за планом після романтичного вечора – шалена і сповнена пристрасті ніч. Не зіпсуйте її.

Надавати велике значення даті

Традиційно 14 лютого - час, коли можна продемонструвати один одному свої почуття. Але не слід створювати ажіотаж. Ваша половинка може бути іншої думки, очікування можуть не справдитися. Не перевантажуйте стереотипами та зайвими емоціями це свято. Воно має бути в першу чергу комфортним для вас двох.

Не робіть День Валентина тестом для стосунків та критерієм вимірювання почуттів. Особливо це стосується жінок. Чоловіки зазвичай спокійніше ставляться до дат.

Посваритися

Все пішло не за планом, подарунок не сподобався, очікування не справдилися - причин, які можуть зіпсувати настрій та нерви, може бути багато. Але сваритися у таке позитивне свято не варто. Зробіть зусилля над собою і помиріться ще до початку сварки. Пам’ятайте, це день любові.

Зіпсувати свято може банальне непорозуміння та різні погляди на речі у жінок та чоловіків. Аби їх уникнути, обговоріть заздалегідь своє ставлення до свята та з’ясуйте, як йогохотіла б провести ваша половинка. Можливостей для підготовки сюрпризів та романтики після обговорення вистачить, а приводів для сварки та образ значно поменшає.

Гарного вам настрою, чудового свята, романтики та любові!

Автор: Маргарита Солод