9 жовтня 2017 11:13

4000 правоохоронців стежитимуть за порядком під час матчу «Україна - Хорватія» у Києві

Зустріч футбольних команд відбудеться на НСК «Олімпійський»
Зустріч футбольних команд відбудеться на НСК «Олімпійський»

Сьогодні, під час футбольного матчу «Україна - Хорватія», за порядком у столиці стежитимуть близько 4000 правоохоронців. Про це повідомила прес-служба поліції Києва.

«9 жовтня у Києві відбудеться заключний кваліфікаційний футбольний матч до Чемпіонату світу між національними збірними командами України та Хорватії. У цьому зв'язку правоохоронці посилять заходи безпеки у центральній частині міста», - йдеться у повідомленні.

Зустріч футбольних команд відбудеться на НСК «Олімпійський», тож 3800 працівників структурних підрозділів столичної поліції та військовослужбовців Національної гвардії України посилять заходи безпеки. Наряди поліції нестимуть службу на прилеглих до стадіону територіях, зупинках громадського транспорту та у метрополітені.

Окрім того, співробітники патрульної поліції забезпечуватимуть безпеку руху транспорту та пішоходів на вулицях, наближених до проведення спортивного заходу. Поліція просить водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, не залишати транспорт у невстановлених місцях та не паркувати автомобілі на тротуарах доріг, прилеглих до стадіону.

Київські правоохоронці закликають уболівальників поводитися цивілізовано, ставитися один до одного толерантно, не порушувати громадський порядок та сприяти поліцейським у виконанні їх функцій з охорони правопорядку.

До речі, роботу метрополітену буде продовжено на одну годину у зв'язку з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між збірними командами України та Хорватії.