17 березня 2018 10:49

Бактерії у весняній моркві можуть викликати отруєння

Бактерія Yersinia Pseudotuberculosis може розмножуватися в період холодного зберігання моркви
Бактерія Yersinia Pseudotuberculosis може розмножуватися в період холодного зберігання моркви

Навесні в моркві може траплятися бактерія псевдотуберкульозу, яка здатна викликати отруєння, повідомляє телеканал Yle з посиланням на Агентство безпеки продовольства Фінляндії EVIRA. Yersinia Pseudotuberculosis зустрічається найчастіше на початку весни, коли морква, що перезимувала на складах, потрапляє до споживачів.

Бактерія може потрапити в моркву з ґрунту і, на відміну від багатьох інших бактерій, вона здатна розмножуватися навіть при низькій температурі 0-5 градусів. Найчастіше великі концентрації бактерії виявляли в зіпсованій під час зберігання моркві.

Yersinia зустрічається і в інших коренеплодах, але моркву найчастіше вживають в сирому вигляді. У деяких школах Фінляндії прийнято рішення не годувати дітей тертою морквою навесні, щоб уникнути епідемії псевдотуберкульозу.

Щоб уникнути харчового отруєння, слід дотримуватися гігієни при приготуванні їжі. До і після чистки коренеплодів слід ретельно мити руки. Також варто використовувати окремі ножі та дошки для овочів або ретельно їх мити перед нарізуванням інших продуктів.