20 жовтня 2017 13:52

Бойовики зірвали відкриття пункту пропуску «Золоте» в Луганській області

Вкотре не вдалося відкрити контрольний пункт в’їзду-виїзду в місті Золоте Попаснянського району
Вкотре не вдалося відкрити контрольний пункт в’їзду-виїзду в місті Золоте Попаснянського району

Сьогодні вкотре не вдалося відкрити контрольний пункт в’їзду-виїзду в місті Золоте Попаснянського району, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Клименка.

Ми зі свого боку КПВВ відкрили о сьомій годині ранку, однак перехід і сьогодні не запрацював. Та сторона відмовилась пропускати людей і автомобілі. Офіційних роз’яснень від «ЛНР» не надходило. Але представники ОБСЄ повідомили, що на пункті пропуску з того боку лінії розмежування не готова інфраструктура. Кажуть, працювати він почне десь всередині листопада», – сказав Клименко журналістам.

Уповноважений з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко повідомляла, що «КПВВ «Золоте»... днями буде відкрите». Місцева влада, зокрема керівник Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун, називали точну дату - 20 жовтня.

КПВВ у Золотому з боку підконтрольної Україні території уперше був відкритий у березні 2016 року, але бойовики тоді оголосили це відкриття провокацією.