22 лютого 2018 18:19

Французького бездомного, котрий вкрав 500 тисяч євро, випадково знайшла поліція

Бездомний «випадково» вкрав близько 500 тисяч євро в аеропорту Шарль-де-Голль
Бездомний «випадково» вкрав близько 500 тисяч євро в аеропорту Шарль-де-Голль

Бездомного, котрий «випадково» вкрав близько півмільйона євро в паризькому аеропорту Шарль-де-Голль, так само «випадково» знайшла поліція – при звичайній перевірці документів у передмісті французької столиці Сена-Сен-Дені, повідомляє радіостанція RFI.

Нагадаємо, 8 грудня чоловік без певного місця проживання порпався в смітнику в аеропорту Шарль-де-Голль. Він сперся на двері, що вели в інкасаторську компанію. Двері були відчинені. Бездомний вийшов з приміщення з двома сумками з грошовими купюрами, в яких було 496 тисяч євро.

При затриманні в чоловіка при собі грошей не виявилося. Сам він визнав, що виніс «багато» грошей. Але, за його словами, майже всі в нього вкрали через кілька днів невідомі.

Бездомний розповів, що його вивезли за межі столичного регіону, сильно побили, щоб домогтися інформації про місце, де він сховав гроші. На допиті затриманий нічого не повідомив про викрадачів.

Слідчі майже відразу відкинули версію про сплановану крадіжку і пріоритетною вважають версію про випадковий збіг обставин.

Прокуратура зажадала заарештувати бездомного. Було порушено справу про крадіжку. Обтяжуючими обставинами назвали те, що гроші були вкрадені в аеропорту і в місці, де зберігаються гроші.