26 липня 2017 09:35

Компанії, що постраждали від кібератаки, звільнені від штрафів за несвоєчасну сплату податків

Жертвам кібератак пробачили податкові штрафи
Жертвам кібератак пробачили податкові штрафи

Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомляє про підписання президентом України Петром Порошенко закону про звільнення постраждалих від кібератаки 27 червня від штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних та надання їм права зареєструвати їх до 31 липня.

Про це повідомила Южаніна на своїй сторінці в Facebook.

Документ, авторами якого виступили члени комітету з питань податкової і митної політики, передбачає звільнення платників податків від штрафів за несвоєчасну реєстрацію у відповідних єдиних реєстрах податкових та акцизних накладних (НН) та розрахунків коригування (НН/РК), складених в період з 1 по 30 червня.

Раніше повідомлялося, що до 31 грудня 2017 року, в разі втрати або пошкодження інформації (в тому числі, інформації, що міститься в базах даних обліку платника податків) через вірус і при наявності документів, що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності законом зобов'язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку. В цей же термін він зобов'язаний відновити цю інформацію.