3 грудня 2017 11:24

На Україну насувається циклон з Балкан: піде мокрий сніг з дощем

Очікується мокрий сніг та дощ
Очікується мокрий сніг та дощ

З вечора неділі з Балкан в Україну ввірветься циклон, який зумовить на Заході та Півночі ввечері 3 грудня та вночі 4 грудня знову складну погоду з мокрим снігом та дощем, з налипанням мокрого снігу, з ускладненням ситуації на дорогах.

Про це повідомила головний метеоролог порталу Оpogode.ua Наталія Діденко на своїй сторінці в Facebook.

За її даними, температура очікується без особливих змін, холодно, на Півдні, у Центрі, окрім Вінниччини, та південному сході - тепло.

У Києві в неділю вдень без опадів, але вже ввечері столиця також потрапить у зону впливу балканського циклону, з опадами.

«Температура у Києві буде невисока, вдень трохи «плюс», вночі трохи «мінус». І не забувайте про відповідне взуття собі і своїм автомобілям - ожеледиця», - попереджає синоптик.

У неділю вдень на заході України температура очікується від +2 до +4° тепла, на півночі — від +1 до +3° тепла, на сході — від -2 до -4°, на півдні — від +8 до +10° тепла.

Вночі на заході країни температура становитиме від 0 до +2° , на півночі — від -1 до +1°, на сході — від -6 до -8° С, на півдні — від +5 до +7° тепла. Вітер - північно-східний 5-10 м/с.