20 березня 2018 18:52

Нацполіція співпрацюватиме з ООН у боротьбі з наркозлочинністю та торгівлею людьми

Співробітники Нацполіції будують нову модель протидії ОЗГ
Співробітники Нацполіції будують нову модель протидії ОЗГ

Нацполіція співпрацюватиме з ООН у боротьбі з організованими злочинними групами у сфері наркозлочинності і торгівлі людьми. Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови Нацполіції Сергія Князєва з керівником відділу Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) Тофіком Муршудлу, повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема, йшлося про регіональну та міжнародну співпрацю у протидії незаконному обігу наркотиків, зброї, торгівлі людьми та іншим тяжким злочинам, вчинюваним організованими злочинними групами та організаціями.

Тофік Муршудлу зазначив, що веде проекти ООН зі взаємодії з поліцією у питаннях протидії організованій злочинності та наркотрафіку. Він зауважив, що саме географічне розташування України свідчить про важливість спільної боротьби з транснаціональною злочинністю.

Серед напрямів, за якими ми працюємо, – розвиток регіонального та міжнародного співробітництва. Також займаємося сприянням у створенні структур з обробки та аналізу оперативної інформації, а також навчання особового складу у цій сфері. Наша мета – не лише навчити конкретних людей аналізу оперативної інформації, а ввести його в структуру самого навчання, зробивши інституційним фактором», – наголосив Тофік Муршудлу.

Заступник глави Нацполіції Костянтин Бушуєв зазначив, що наразі співробітники Національної поліції при підтримці міжнародних партнерів будують нову модель, зокрема, у протидії наркозлочинності та іншим проявам організованої злочинності. За його словами, дуже важливим елементом цієї роботи є процес навчання особового складу.

Сьогодні в структурі Національної поліції створено Управління кримінального аналізу. Чим більш широким буде поле взаємодії в контексті обміну інформацією з міжнародними організаціями, тим більше результатів роботи матимемо і ми, і правоохоронні органи інших країн», – наголосив заступник голови Нацполіції.

Очільник Нацполіції Сергій Князєв висловив подяку міжнародним партнерам за підтримку. Він зазначив, що боротьба з організованою злочинністю у різних сферах, зокрема – наркозлочинності та торгівлі людьми, – це питання, над якими українська правоохоронна система вже активно працює.

Ви можете бачити в нас партнера за всіма напрямами транснаціональної та регіональної співпраці у боротьбі з організованою злочинністю. Головне – конструктив та результат у нашій спільній роботі», – підсумував Сергій Князєв.