17 грудня 2017 11:10

Експерти визначили найнебезпечніше авто за всю історію

Названо найнебезпечніший автомобіль
Названо найнебезпечніший автомобіль

Європейська організація з оцінки безпеки нових автомобілів Euro NCAP назвала найнебезпечнішу модель за всю історію краш-тестів. Нею виявився автомобіль Fiat Punto, повідомляє «Аutonews».

У нинішньому році ця машина не отримала жодної зірки з п'яти можливих. Експерти зауважують, що раніше такого поганого результату не було ні у одного автомобіля.

 В ході тестів Fiat Punto експерти прийшли до висновку, що безпека дорослих пасажирів становить лише 51%, а дітей - 43%. Також автомобіль становить загрозу для пішоходів - їх безпеку оцінено в 52%.

Відомо, що тести проводилися на хетчбек Punto з двигуном об'ємом 1,2 літра. За словми експертів, хетчбек не має додаткові системи безпеки, а зокрема, систему контролю швидкості і повідомлення про непристебнутий ремінь для задніх пасажирів.

Відзначимо, що модель з'явилася на ринку в 2005 році і за весь цей час в автомобілі нічого не змінилося в кращу сторону.

На другому рядку антирейтингу розмістився Ford Mustang, на третій - Fiat 500. На думку фахівців, найбезпечнішим є автомобіль Volvo XC60.