17 грудня 2017 21:24

Папа Римський Франциск відсвяткував свій день народження з дітьми

Папа Римський Франциск відзначив свій 81-й день народження
Папа Римський Франциск відзначив свій 81-й день народження

 Сьогодні, Папа Римський Франциск в свій день народження зустрівся з групою дітей, які проходять курс лікування у ватиканській лікарні Santa Marta. Тут же були присутні їхні батьки і волонтери, повідомляє «Сьогодні».

В наявності були всі атрибути свята: різнокольорові кулі, величезний білий торт з написом: «З днем народження, Папа Франциск», увінчаний однією свічкою, величезна піца, також з однією свічкою, і святкові танці у виконанні дітей.

Звертаючись до дорослих, понтифік сказав: «Дитяча радість – це скарб. Ми повинні робити все, щоб вони залишалися радісними, бо радість – це як родючий грунт».

У цьому контексті Папа Франциск озвучив три поради батькам, як зробити так, щоб «діти добре зростали».

Перша така: «Бережіть радість дітей. Не засмучуйте їх. Коли діти бачать, що в будинку проблеми, що батьки сваряться, вони страждають. Не засмучуйте дітей. Діти завжди повинні рости в радості».

Друге правило він сформулював так: «Дайте їм спілкуватися з дідусями і бабусями. Тому що у них є історія, у них є коріння, і це коріння вони можуть дати дітям. Будь ласка, не залишайте дітей покинутими, без пам'яті свого народу, без пам'яті своєї віри, без пам'яті про багато прекрасних речей, які були в історії», – закликав він.

Франциск додав, що з літніми людьми слід спілкуватися, навіть якщо іноді таке спілкування здається нудним. «Навчайте дітей спілкуватися з людьми похилого віку», – сказав він.

Третє правило Папи таке: «Учіть їх розмовляти з Богом. Нехай вони вчаться молитися, говорити про те, що відчувають у своїх серцях».

Нагадаємо, кожен день народження понтифік намагається провести в колі людей, які найбільше потребують підтримки та піклування. Так, одного разу він відзначив день народження в компанії бездомних.