Паралімпійці з України здобули 11 медалей на етапі Кубка світу з фехтування

Паралімпійці з України здобули 11 медалей на етапі Кубка світу з фехтування Фото: xsport.ua

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках у складі 11 спортсменів-паралімпійців традиційно показала високий клас в паралімпійському фехтуванні на черговому етапі кубку світу, що проходив в місті Стадсканал (Нідерландах). Про це інформує НКСІУ.

Українцям у безкомпромісній боротьбі з представниками 25-ти країн світу вдалось вибороти 11 високих нагород, серед яких 1 “золота”, 3 “срібні” та 7 бронзових медалей.

Найкраще від команди України цього разу виступила Бреус Євгенія, котра виборола 1 золоту нагороду у шаблі (категорія A) та 1 срібло у шпазі (категорія А). У Демчука Андрія — срібна нагорода у шаблі, категорія А. Володаркою срібної нагороди також стала Дьолог Надія — шабля, категорія В.

У Позняк Тетяни — 2 бронзові нагороди у шпазі та рапірі (категорія В), у Дацка Антона — 2 бронзові медалі в рапірі та шаблі (категорія В), в Морквич Наталі — 2 бронзові нагороди у рапірі та шаблі (категорія А), у Манька Артема — бронзова медаль у шаблі, категорія А.

Схожi новини
Семирічна львів′янка отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині Семирічна львів′янка отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині
Семирічна львів′янка отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині У Львові 7-річна Ніколь Князєва отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині, подолавши позначку в 80 разів.
Спорт
Україна здобула першу медаль на Іграх Нескорених Україна здобула першу медаль на Іграх Нескорених
Україна здобула першу медаль на Іграх Нескорених Офіцер Національної поліції України Сергій Торчинський здобув бронзову нагороду у легкоатлетичних змаганнях на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто (Канада).
Спорт
У Торонто стартували «Ігри нескорених» У Торонто стартували «Ігри нескорених»
У Торонто стартували «Ігри нескорених» Цього року участь у змаганнях вперше бере і збірна України