15 січня 2018 22:33

Проект «Україна має талант» закриють цієї весни

Телеканал СТБ закриває проект «Україна має талант»
Телеканал СТБ закриває проект «Україна має талант»

 Телеканал СТБ зупиняє провадження національного шоу «Україна має талант». Про це повідомляється на сайті телеканалу, інформує «LB.ua».

Відзначається, що дев'ятий сезон проекту (він же - другий сезон дитячої версії), фінал якого відбувся 27 травня 2017 року, став завершальним в історії каналу.

«За 9 років проект відкрив величезну кількість талантів, за успішною кар'єрою багатьох з них ми з радістю сьогодні спостерігаємо ... Все це стало можливим завдяки професіоналізму команд, що створювали таке складне шоу, і, звичайно ж, наших суддів, яким випала непроста задача визначати кращих з кращих. Ми вдячні колегам з каналу за цю працю і нашим зоряним суддям, особливо Славі Фроловій та Ігорю Кондратюку, які працювали всі сезони проекту, за професіоналізм, майстерність, витримку і вміння розгледіти справжній талант. Також ми вдячні нашим ведучим, яким протягом 9 років довелося бути підтримкою, друзями і втіхою для учасників», - прокоментував рішення керівник каналу СТБ Володимир Бородянський.

«Україна має талант» - це адаптація популярного американського шоу «America's Got Talent». Телеканал СТБ запустив перший сезон шоу в 2009 році. Телепроект моментально завоював величезну популярність, багато в чому завдяки тому, що глядачі отримали можливість не просто спостерігати за учасниками, а й спробувати власні сили, адже прийти в проект могла будь-яка людина, що володіє творчим талантом - чи це дресирування собак, жонглювання або малювання піском.