Спорт

Сьогодні «Шахтар» зіграє з «Манчестер Сіті» в Англії Сьогодні «Шахтар» зіграє з «Манчестер Сіті» в Англії
Сьогодні «Шахтар» зіграє з «Манчестер Сіті» в Англії У другому турі групового раунду Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» протистоятиме в гостях «Манчестер Сіті».
Спорт
Українські юніори завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи з боксу Українські юніори завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи з боксу
Українські юніори завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи з боксу Юніорська національна збірна здобула шість медалей на чемпіонаті Європи з боксу, який проходив у місті Албена (Болгарія).
Спорт
Семирічна львів′янка отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині Семирічна львів′янка отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині
Семирічна львів′янка отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині У Львові 7-річна Ніколь Князєва отримала світову першість по силовому підйому з переворотом на перекладині, подолавши позначку в 80 разів.
Спорт
Україна здобула першу медаль на Іграх Нескорених Україна здобула першу медаль на Іграх Нескорених
Україна здобула першу медаль на Іграх Нескорених Офіцер Національної поліції України Сергій Торчинський здобув бронзову нагороду у легкоатлетичних змаганнях на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто (Канада).
Спорт
У Торонто стартували «Ігри нескорених» У Торонто стартували «Ігри нескорених»
У Торонто стартували «Ігри нескорених» Цього року участь у змаганнях вперше бере і збірна України
Спорт
Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу
Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу Паралімпійська збірна України - чемпіон світу
Спорт
Пелешенко побив рекорд України з важкої атлетики Пелешенко побив рекорд України з важкої атлетики
Пелешенко побив рекорд України з важкої атлетики На чемпіонаті України з важкої атлетики, який з 20 по 24 вересня проходить у Львові, золоту нагороду з новим національним рекордом виграв Олександр Пелешенко.
Спорт
Українські паралімпійці вийшли у фінал ЧС з футболу Українські паралімпійці вийшли у фінал ЧС з футболу
Українські паралімпійці вийшли у фінал ЧС з футболу Збірна України з паралімпійського футболу обіграла Росію, забезпечивши собі вихід у фінал чемпіонату світу з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу.
Спорт
Стали відомі претенденти на команду року від ФІФА Стали відомі претенденти на команду року від ФІФА
Стали відомі претенденти на команду року від ФІФА Міжнародна федерація асоціацій професійних футболістів (FIFPro) провела опитування серед 25 тисяч футболістів і відібрала 55 претендентів на потрапляння до символічної команду 2017 року.
Спорт
IPC відклав проведення ЧС для паралімпійців через землетрус в Мехіко IPC відклав проведення ЧС для паралімпійців через землетрус в Мехіко
IPC відклав проведення ЧС для паралімпійців через землетрус в Мехіко Після руйнівного землетрусу в столиці Мексики – Мехіко, Міжнародний паралімпійський комітет (IPC) тимчасово відклав проведення чемпіонатів світу з пауерліфтингу та плавання.
Спорт
Боксер Гвоздик очолив рейтинг WBO Боксер Гвоздик очолив рейтинг WBO
Боксер Гвоздик очолив рейтинг WBO Український напівважковаговик Олександр Гвоздик (14-0, 12 КО) піднявся на перше місце в рейтингу Всесвітньої боксерської організації (WBO)
Спорт
Український захисник «Лудогорца» забив переможний гол у матчі чемпіонату Болгарії Український захисник «Лудогорца» забив переможний гол у матчі чемпіонату Болгарії
Український захисник «Лудогорца» забив переможний гол у матчі чемпіонату Болгарії Український захисник «Лудогорца» Ігор Пластун забив переможний гол у матчі 9-го туру чемпіонату Болгарії проти «Ботева» (2: 1).
Спорт
Гопак став національним видом спорту Гопак став національним видом спорту
Гопак став національним видом спорту Вчора, 14 вересня, в Україні набув чинності закон № 2074-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» про визнання національних видів спорту».
Спорт
Київське «Динамо» здобуло перемогу над «Скендербеу» Київське «Динамо» здобуло перемогу над «Скендербеу»
Київське «Динамо» здобуло перемогу над «Скендербеу» «Динамо» почало свій шлях в груповому раунді Ліги Європи з перемоги
Спорт
"Шахтар" обіграв "Наполі" - 2:1
"Шахтар" обіграв "Наполі" - 2:1 Донецький "Шахтар" зумів вистояти перед "Наполі" в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів 2017-18.
Спорт
Відомий перший півфіналіст Євробаскету-2017 Відомий перший півфіналіст Євробаскету-2017
Відомий перший півфіналіст Євробаскету-2017 У Стамбулі відбувся перший поєдинок чвертьфінальної стадії Євробаскету-2017, у якому Іспанія протистояла Німеччині.
Спорт
«Шахтар» розпочинає участь у груповому турнірі Ліги чемпіонів УЄФА «Шахтар» розпочинає участь у груповому турнірі Ліги чемпіонів УЄФА
«Шахтар» розпочинає участь у груповому турнірі Ліги чемпіонів УЄФА Донецький футбольний клуб «Шахтар» сьогодні розпочне участь у груповому турнірі головного клубного змагання континенту – Ліги чемпіонів УЄФА.
Спорт
«Динамо» зарахували технічну поразку за неявку в Маріуполь «Динамо» зарахували технічну поразку за неявку в Маріуполь
Спорт
Українські дзюдоїсти завоювали нагороди на Кубку Європи Українські дзюдоїсти завоювали нагороди на Кубку Європи
Українські дзюдоїсти завоювали нагороди на Кубку Європи Українські дзюдоїсти завоювали чотири нагороди на Кубку Європи
Спорт
Українська тенісистка Еліна Світоліна зайняла 3 місце у світовій класифікації Українська тенісистка Еліна Світоліна зайняла 3 місце у світовій класифікації
Українська тенісистка Еліна Світоліна зайняла 3 місце у світовій класифікації Українська тенісистка Еліна Світоліна за підсумками Відкритого чемпіонату США (US Open) піднялася на одну сходинку в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) і тепер посідає 3 місце у світовій класифікації.
Спорт
«Динамо» розгромило «Олександрію» «Динамо» розгромило «Олександрію»
«Динамо» розгромило «Олександрію» «Динамо» розгромило «Олександрію» та повернуло собі 2 місце в УПЛ
Спорт
Усик переміг Хука Усик переміг Хука
Усик переміг Хука Усик технічним нокаутом переміг Хука
Спорт
Українська каноїстка виграла «золото» чемпіонату світу Українська каноїстка виграла «золото» чемпіонату світу
Українська каноїстка виграла «золото» чемпіонату світу 20-річна каноїстка Людмила Бабак із Енергодару (Запорізька обл.) стала чемпіонкою світу з марафону
Спорт
У фіналі чемпіонату світу з армреслінгу українка перемогла росіянку У фіналі чемпіонату світу з армреслінгу українка перемогла росіянку
У фіналі чемпіонату світу з армреслінгу українка перемогла росіянку Руслана Кулик з міста Кобеляки, що на Полтавщині, перемогла в фіналі на чемпіонаті світу з армрестлінгу Заліну Хосроєву з Росії