9 січня 2018 07:27

Справа Ноздровської: поліція затримала підозрюванного у вбивстві

Жінка вела справу про резонансну ДТП
Жінка вела справу про резонансну ДТП

Підозрюваним у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської, якого нещодавно затримала поліція, виявився Россошанський Юрій Вікторович, 1954 року народження. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

А також підтвердив головний прокурор Юрій Луценко.

«Дякую усім працівникам Нацполіції та прокуратури, які в умовах штучно створеної, політизованої істерії змогли зробити свою справу. Так само, як зробили це в понад 2 тисячах проваджень по вбивствах минулого року», – додав Луценко.

За інформацією видання INSIDER, чоловік є батьком Дмитра Россошанського - водія, який у вересні 2015 збив на смерть сестру Ноздровської - Світлану Сапатинську.

Варто відзначити, що раніше у поліції повідомили про затримання підозрюваного у вбивстві правозахисниці, проте так і не називали його ім'я.

Зокрема, прес-секретар МВС Артем Шевченко заявив про саме затримання.

«Затримана людина, яка об'єктивно підозрюється в скоєнні вбивства», - підтвердив Шевченко.

Нагадаємо, що 29 грудня, дорогою з Києва в село Демидів Вишгородського району зникла правозахисниця Ірина Ноздровська.

Жінка вела справу про резонансну ДТП в якій загинула її сестра. Вона змогла відправити за ґрати Дмитра Россошанського - племінника районного судді, який на смерть збив її сестру.

Після цього Ноздровській неодноразово погрожували родичі і друзі водія. 1 січня вона була знайдена мертвою на березі річки.