20 жовтня 2017 10:37

Стало відомо про реальні обсяги випуску авто ЗАЗ

Підприємство входить до корпорації «УкрАВТО»
Підприємство входить до корпорації «УкрАВТО»

Виробничі потужності найбільшого вітчизняного виробника легкових авто - Запорізького автомобілебудівного заводу (ЗАЗ) - задіяні всього на 10-15%. Це наслідок скорочення обсягів українського авторинку. Про це повідомив голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко.

За його словами, на даний момент конвеєр заводу виробляє 3 автомобілі на годину, між тим до 2013 року з конвеєра сходили 30 машин на годину. Євдокименко також зазначив, що з 2013 року кількість працівників підприємства скоротилася вдвічі.

«У 2013 році на ЗАЗ працювало 5 тисяч осіб, зараз працює 2,5 тисячі. Ми змушені були їх скорочувати, бо стояли перед вибором: або тримати 5 тисяч, або в такому варіанті, як зараз, вести діяльність і працювати з невеликою рентабельністю», - пояснив керівник заводу.

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) - найбільше автомобілебудівне підприємство України з повномасштабним виробництвом автомобілів, комплектуючих, штампуванням, зварюванням, фарбуванням, складанням. Підприємство входить до корпорації «УкрАВТО».