20 жовтня 2017 14:31

Експертиза показала, що Олена Зайцева вживала опіати

Олена Зайцева в суді
Олена Зайцева в суді

Прокуратура заявила, що у Олени Зайцевої в сечі виявлені опіати (речовини, які чинять на організм людини ефект, схожий на дію опію). Про це під час засідання суду заявив слідчий, посилаючись на результати експертизи, повідомляє InfoResist.

Сторона звинувачення клопоче про розгляд під час судового розгляду поданого органом досудового розслідування висновку про результати медогляду з метою виявлення алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння, або перебування під дією ліків, згідно з яким у Зайцевої встановлений факт вживання опіатів», – зазначив представник прокуратури.

Адвокат Юлія Козир виступає категорично проти цих звинувачень.

Захисник Зайцевої каже, що Зайцеву нібито змусили здати повторний аналіз крові і сечі в кабінеті у слідчого в присутності 50 невідомих осіб, які називали себе по-різному і вимагали цього.

У відповідь слідчий підкреслив, що аналізи бралися в лабораторії наркоцентру.

У кабінеті брали тільки аналіз крові для біологічного дослідження. На сидінні «Лексуса» були знайдені сліди крові, тому були відібрані контрольні зразки. У мене в кабінеті аналіз сечі не брався. Тільки кров», – заявив він.

Результати експертизи застали захист зненацька. Сторона захисту запросила три години для вивчення цього документу. Сторона звинувачення пояснила, чому результати аналізу стали відомі лише зараз, тим, що дослідження на наркотики займає багато часу.

Також, під час допиту суддею Зайцева заявила, що проходить лікування через отриману в 2007 році травму в ДТП.

На уточнююче запитання прокурора, чи приймала вона будь-які медикаменти в день скоєння ДТП, винуватиця трагедії відповіла негативно.

Юлія Козир надала суду безліч медичних документів, які говорять про погане здоров'я водія Lexus. Як сказала Зайцева, вона деякий час назад отримала травму під час ДТП і вже кілька років проходить лікування.

Адвокат Зайцевої каже, що сім'я підозрюваної намагалася зв'язатися з родинами загиблих і постраждалих, щоб надати їм матеріальну допомогу. Але у них не вийшло.

Зараз адвокат попросила, щоб слідчий допоміг їм вийти на контакт з постраждалими та сім'ями жертв.

В результаті в суді була оголошена перерва на 20 хвилин – до 15:15, щоб адвокат могла ознайомитися з результатами експертизи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що перед самим ДТП Олена Зайцева ганяла наввипередки з іншою машиною.