18 грудня 2017 17:50

Учені виявили зв′язок між вживанням чаю і зниженням ризику розвитку глаукоми

Регулярне вживання гарячого чаю сприяє зниженню ризику розвитку хвороби
Регулярне вживання гарячого чаю сприяє зниженню ризику розвитку хвороби

Дослідники з США зробили обнадійливе відкриття для мільйонів людей, які страждають на глаукому: регулярне вживання гарячого чаю сприяє зниженню ризику розвитку хвороби, повідомляє видання theUK.one.

Глаукома – очне захворювання, викликане підвищеним внутрішньоочним тиском. Якщо не виявити захворювання вчасно, воно може привести до повної сліпоти. Цю хворобу діагностували приблизно в 58 млн осіб у всьому світі.

Американські дослідники вивчили офтальмологічні заключення 1678 пацієнтів старше 40 років.

У дослідженнях, опублікованих у Британському офтальмологічному журналі (British Journal of Ophthalmology), автори пишуть, що при проведенні опитування пацієнтів офтальмологічної клініки виявився зв'язок між вживанням гарячого чаю і розвитком глаукоми. Виявилося, що ті, хто випиває по шість чашок гарячого напою в тиждень, на 75% менше схильні до ризику розвитку глаукоми.

Чай виявився єдиним напоєм, що знижує ризик розвитку хвороби. Пацієнтів також розпитали про частоту вживання кави, декофеїнованого чаю та безалкогольних напоїв.

Дослідники запевняють, що цілющі властивості чаю однаково впливають на пацієнтів у групі ризику із захворювання на глаукому незалежно від їхньої статі, віку, наявності діабету та шкідливих звичок. Користь напою вчені пояснюють високим вмістом у чаї флавоноїдів, які можуть виступати в ролі антиоксидантів.

Учені все ж визнають присутність деяких обмежень у дослідженнях, наприклад, відсутність відомостей про сорт чаю і спосіб життя піддослідних. До того ж число опитаних було невеликим. Втім, в одному вони згодні на сто відсотків: регулярне вживання чаю якщо і не вилікує від глаукоми, то точно не зашкодить.