18 грудня 2017 18:04

Українська частина СЦКК продовжить свою діяльність у звичному режим

МЗС України обурене одностороннім рішенням РФ
МЗС України обурене одностороннім рішенням РФ

МЗС України відреагувало на повідомлення вихід Росії зі Спільного центру контролю та координації припинення вогню (СЦКК). Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті міністерства.

Розцінюємо цей безпрецедентний крок Росії як чергову провокацію, яка істотно підриває Мінські домовленості, та прагнення зняти з себе будь-яку відповідальність, як сторони конфлікту, за наслідки збройної агресії проти нашої держави.

Такий крок вчергове свідчить, що Москва не полишає спроб змусити Україну та міжнародних партнерів розпочати т. зв. «прямий діалог» з бойовиками незаконних збройних формувань, які діють на тимчасово окупованій території окремих районів Донецької і Луганської областей України під тотальним контролем і за повної підтримки з боку РФ», – зазначає вітчизняне МЗС.

У той же час зазначається, що українська частина СЦКК продовжить свою діяльність у звичному режимі, працюючи з СММ ОБСЄ у двосторонньому форматі та докладаючи усіх можливих зусиль для забезпечення безпеки персоналу Місії під час здійснення нею моніторингу ситуації в рамках свого мандату.

Україна звертається до міжнародних партнерів з проханням посилити політико-дипломатичний тиск на Кремль з метою уникнення кроків, здатних призвести до зриву Мінських домовленостей», – наголошує МЗС України.