Українські кікбоксери здобули 21 нагороду на Кубку світу в Італії

Українські кікбоксери здобули 21 нагороду на Кубку світу в Італії Фото: dsmsu.gov.ua
Українські спортсмени здобули вісім золотих, сім срібних та шість бронзових медалей

Цими вихідними в італійському Ріміні фінішував Кубок світу з кікбоксингу WAKO. Участь у цьогорічному турнірі взяли 1200 учасників з 40 країн світу , 34 бійці представляли Україну, повідомляє прес-служба ММСУ.

За підсумками турніру в медальній скарбничці «синьо-жовтої» збірної 21 нагорода – вісім золотих, сім срібних та шість бронзових.
Найсильнішими у розділі «кік-лайт» стали Артур Руденко (57 кг), Володимир Демчук (69 кг) та Павло Замятін (74 кг).

Тричі українці підіймалися на першу сходинку п'єдесталу у розділі «фул-контакт» – Юрій Перетятько ( 67 кг), Ігор Приходько (86 кг) та Іван Ткаченко (91 кг +).

Олександр Желепа (94 кг) здобув перемогу у розділі «лайт-контакт», а Юлія Карманова стала кращою в музичних вправах.

Схожi новини
Україна може організувати турнір найсильніших боксерських збірних світу Україна може організувати турнір найсильніших боксерських збірних світу
Україна може організувати турнір найсильніших боксерських збірних світу У наступному році в календарі чоловічих збірних з боксу немає серйозних турнірів.
Спорт
У Франції українська фігуристка здобула бронзову медаль У Франції українська фігуристка здобула бронзову медаль
У Франції українська фігуристка здобула бронзову медаль Українська фігуристка Анна Хниченкова здобула третє загальне місце з результатом 159,50 балів.