14 листопада 2017 16:43

В АП спростовують інформацію про причетність до фальсифікації перевірок е-декларацій

Будівля Адміністрації Президента
Будівля Адміністрації Президента

В Адміністрації Президента (АП) України заявляють, що в них немає осіб, причетних до фальсифікації перевірки електронних декларацій, і немає інструментів впливу на Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК), повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

В АП відсутні будь-які інструменти впливу на НАЗК. Відповідні заяви Ганни Соломатіної, очевидно, слід розглядати в площині її робочих і особистих стосунків з керівництвом НАЗК», – повідомили агентству в Адміністрації Президента у відповідь на інформаційний запит.

Прес-служба Адміністрації Президента також заявила, що Петро Порошенко розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів і «вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між цими відомствами, яка посилилася в останні дні і завдає шкоди суспільним інтересам».

Нагадаємо, сьогодні керівник департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) Ганна Соломатіна заявила, що нібито перевірки е-декларування фальсифікуються, і попросила антикорупційні органи розслідувати факти неправомірних дій, а главу НАЗК Наталю Корчак відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.