18 грудня 2017 18:45

Японська компанія буде видавати зарплату біткоїнами

Участь співробітників в ініціативі строго добровільна
Участь співробітників в ініціативі строго добровільна

Японська компанія GMO Internet, яка спеціалізується на наданні широкого ряду інтернет-послуг (у тому числі пов'язаних з обміном криптовалют), скоро почне тестувати нову систему оплати праці. Починаючи з лютого наступного року фірма запропонує своїм співробітникам отримувати частину зарплати – до 100 тисяч ієн (близько 890 доларів) – в біткоїнах, повідомляє видання «Багнет».

«Співробітники можуть отримувати зарплату в біткоїнах, якщо захочуть, – сказали представники GMO Internet. – Ми сподіваємося підвищити власну грамотність щодо криптовалют, користуючись нею самі».

Участь в ініціативі строго добровільна. Пропозиція GMO Internet доступна приблизно 4 тисячам співробітників у Японії. Курс біткоїну непередбачуваний, так що службовці в результаті експерименту можуть як виграти, так і сильно прогоріти.

За рік цифрова валюта подорожчала на тисячу відсотків щодо долара. Якщо ще в серпні біткоїн подолав позначку в 3000 доларів, то на середину грудня за одиницю криптовалюти дають понад 18 тисяч доларів.