17 березня 2018 15:53

Жданов: Україна – один із лідерів художньої гімнастики в світі

В Києві 16 березня стартував 23-й міжнародний турнір «Кубок Дерюгіної-2018»
В Києві 16 березня стартував 23-й міжнародний турнір «Кубок Дерюгіної-2018»

16 березня в столичному Палаці спорту офіційно стартував 23-й міжнародний турнір «Кубок Дерюгіної-2018». До Києва разом з провідними світовими представниками художньої гімнастики завітав президент Міжнародної федерації гімнастики, член Міжнародного олімпійського комітету Морінарі Ватанабе та супервайзер турніру Хайді Брунедер, повідомляє прес-служба ММСУ.

Вітаючи гостей та учасниць міністр молоді та спорту Ігор Жданов зауважив, що велике і поважне представництво турніру, засвідчує високий рівень змагань.

Минулого року, після чотирирічної перерви, викликаної в т. ч. тим, що ми боронимо українську державу від агресії Росії, ми поновили турнір. Приємно відзначити, що на цьогорічних змаганнях, які проходять за підтримки Міністерства молоді та спорту, представлені близько 30 країн-учасниць. Це переконливо доводить, що Україна – одна з лідерів художньої гімнастики в світі», – наголосив Ігор Жданов.

Міністр також привітав видатного тренера з художньої гімнастики, Героя України Альбіну Дерюгіну. Адже саме з нагоди Дня народження легендарної наставниці, її донька дворазова абсолютна чемпіонка світу Ірина Дерюгіна у далекому 1992 році й організувала турнір.

Окрім того, цьогорічні змагання є важливим етапом підготовки української збірної до високих міжнародних стартів. Зокрема, чемпіонату світу-2018, де будуть розіграні перші путівки на Олімпіаду-2020 в Токіо.

Змагання 23-го «Кубка Дерюгіної» тривають з 15 по 19 березня.