13 лютого 2018 18:34

ЗМІ: Суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо екс-очільника Одещини

Ігор Палиця
Ігор Палиця

Сьогодні відбулось засідання Солом’янського районного суду міста Києва, на якому прийнято рішення зобов’язати НАБУ внести дані в ЄРДР та розпочати перевірку фактів щодо можливого вчинення кримінальних злочинів колишнім очільником Одеської області, а нині головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею та його заступниками. Про це повідомляє видання «Волинське агентство розслідувань».

Як стало відомо на цей час журналістам, питання стосувалося можливого порушення закону, яке пов’язане з відсутністю Ігоря Палиці понад 200 днів в Україні і дистанційним управлінням областю, та невиконання ним його прямих посадових обов’язків. Також відомо, що з приводу проведення перевірки інформації про можливе вчинення кримінальних злочинів головою Волинської обласної ради Палицею І. П. і його заступниками на адресу правоохоронних та антикорупційних органів надсилалися звернення. 

Нагадаємо, з кінця листопада 2014 року по кінець травня 2015 року Ігор Палиця очолював Одеську область, згодом його на цій посаді змінив Міхеіл Саакашвілі.