13 березня 2018 08:30

Кияни отримали платіжки за електрику від нової компанії

У Києві споживачі отримали платіжки за електрику від нової компанії
У Києві споживачі отримали платіжки за електрику від нової компанії

У Києві споживачі отримали платіжні квитанції за електроенергію з реквізитами ПАТ «ДТЕК Київські Електромережі», яка з 1 березня надають послуги з постачання і розподілу електроенергії в Києві в якості правоотримувача «Київенерго». Про це повідомляють «Українські новини».

Як відзначає видання, в оновленій платіжці розміщено інформацію про початок роботи нової компанії з 1 березня в рамках поділу «Київенерго», передбаченого законом «Про ринок електричної енергії». Тариф на електроенергію, що встановлюється НКРЕКП, не змінився.

Як повідомили в «Київенерго», «ДТЕК Київські Електромережі» надає послуги по раніше підписаних з «Київенерго» договорах, в їх переукладанні немає необхідності. Контакт-центр 1588 та центри обслуговування «Київенерго» продовжує обслуговування всіх клієнтів. Оплату послуг можна здійснювати через особистий кабінет по електроенергії на сайті  мобільні додатки, відділення банків та «Укрпошти», а також електронні платіжні системи.

Нова компанія буде поєднувати функції з розподілу і постачання електроенергії до листопада 2018 року, після чого функція постачання, відповідно до вимог закону, буде відокремлена.

«Київенерго» продовжує виконувати діяльність з виробництва теплової і електричної енергії, постачання теплової енергії, гарячого водопостачання і централізованого опалення.