13 лютого 2018 11:24

На Львівщині експерти ЄС провели тренінг для прикордонників

Він відбувається за участі експертів з ЄС
Він відбувається за участі експертів з ЄС

Сьогодні, 13 лютого, на Львівщині на базі відділу прикордонної служби «Рава-Руська» проводиться міжнародний тренінг. Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України в «Facebook».

Він відбувається за участі експертів з ЄС, а саме Республіки Польща, Німеччина та Литва.

«З метою реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема – у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів», на базі відділу прикордонної служби «Рава-Руська» проводиться міжнародний тренінг. Він відбувається за участі експертів з Республіки Польща, Німеччина та Литви», - йдеться в повідомленні.

«Під час тренінгу експертами обговорювалися теоретичні та практичні питання, захисту паспортних документів і проводилась презентація від експертів проекту «Попередня перевірка законності походження транспортного засобу». Після закінчення тренінгу усі учасники отримали сертифікати», – поінформували також на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook».