23 березня 2018 16:35

Топ-менеджера черкаської компанії затримали за розкрадання 10 млн грн з бюджету

СБУ затримала топ-менеджера черкаської компанії за розкрадання 10 млн держкоштів
СБУ затримала топ-менеджера черкаської компанії за розкрадання 10 млн держкоштів

Співробітники Служби безпеки України затримали директора однієї з черкаських будівельних компаній, який був оголошений у міжнародний розшук за причетність до незаконного привласнення 10 млн гривень із державного бюджету України. Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

«Правоохоронці встановили, що у 2011 році топ-менеджер компанії у змові з керівництвом одного з держаних підприємств уклав договір на демонтаж зношених будівельних приміщень та споруд, що належали держустанові. Насправді зазначені у документації будівлі були демонтовані раніше. Ділки подали фіктивні документи про нібито виконані роботи та отримали більше ніж 14 мільйонів гривень з держбюджету, понад 10 мільйонів гривень з яких вони привласнили», - йдеться у повідомленні.

Відомо, що у 2016 році керівник приватної компанії був оголошений у міжнародний розшук. Завдяки співпраці СБ України з Інтерполом вдалося встановити місце знаходження зловмисника та після завершення процедури екстрадиції з Барселони Республіки Іспанія затримати його в аеропорту «Бориспіль».

Фігуранту справи та ще шести учасникам злочинної оборудки оголошено про підозру у скоєнні злочинів за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.