12 січня 2018 10:04

У Чернігові сталася пожежа на фабриці через залишки тканини у вентиляції

У Чернігові горіло підприємство
У Чернігові горіло підприємство

У вентиляції на підприємстві в Чернігові загорілися залишки, що накопилися від виробництва тканини, тління розповсюдилось на довжину близько 40 метрів. Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС України у Чернігівській області.

Повідомлення про загоряння на підприємстві «Інталтекс-мірина» на вул. Івана Мазепи, 66 в обласному центрі рятувальники отримали 11 січня о 14:34.

«Займання виникло в цеху фільтрової камери, зокрема в металевому вентиляційному повітропроводі, де відбувалось тління відкладень, що накопилися від виробництва тканини, яке до прибуття рятувальників розповсюдилось на довжину близько 40 метрів. Безпосередньо в цеху фільтрової камери та на технічному поверсі відбувалось значне задимлення», - йдеться у повідомленні.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалося 36 рятувальників та 9 одиниць спеціальної техніки.

Під час проведення розвідки рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору на технічному поверсі виявили осередок загоряння та о 16:38 його локалізували, а о 18:34 остаточно ліквідували.

Жертв та постраждалих немає.

За попередніми даними, причиною виникнення загоряння послужило порушення правил пожежної безпеки під час проведення вогневих робіт з технічного демонтажу вентиляційних повітропроводів. За фактом пожежі проводиться розслідування.