13 березня 2018 15:09

У київських школах на Оболоні перестали годувати дітей

Школи на Оболоні залишилися без харчування
Школи на Оболоні залишилися без харчування

З вівторка, 13 березня, у всіх оболонських школах Києва закриються їдальні. Причина - зрив тендеру на закупівлю продуктів харчування для школярів. Про це повідомляє Оболонська РДА на своїй сторінці в Facebook.

«Не дивлячись на дотримання всіх норм чинного законодавства України, в Оболонському районі склалася критична ситуація з надання послуг з організації гарячого харчування», - наголошується в повідомленні.

В РДА пишуть, що «передбачаючи заздалегідь те, що договори про надання послуг з організації гарячого харчування закінчуються торги на закупівлю зазначених послуг було оголошено 13 грудня 2017 року».

«Термін розкриття пропозицій 12 січня 2018 року. Зазначені торги були скасовані 26 січня 2018 років через оскарження процедури в Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель. 10 січня 2018 року для забезпечення закладів освіти послугами з організації гарячого харчування під час оскарження процедури були оголошені другі торги. Розкриття пропозицій відбулося 14 лютого 2018 року», - йдеться в повідомленні.

26 лютого 2018 року ТОВ «Понтем.СА» оскаржив результати розгляду його пропозиції (відхилення) в Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель. Розгляд скарги відбудеться 16 березня 2018 року. Рішення публікується протягом п'яти днів. Існує ймовірність скасування (відміни) торгів.

Проведення нових відкритих торгів з публікацією на англійській мові вимагає двох місяців (до кінця травня 2018 року.)

В РДА кажуть, що «районною владою вживаються всі необхідні дії і заходи для вирішення питання забезпечення школярів якісним гарячим харчуванням».

До речі, батьки вже написали в соцмережах, що в школах Оболонського району повісили оголошення про скасування харчування в шкільних їдальнях. Батьки обурені таким станом речей.

Так, Вікторія Чирва опублікувала в Facebook таке оголошення.

«А ви вже знаєте новину, що з завтрашнього дня дітей в школах Києва перестануть годувати? Скасовують і безкоштовні сніданки, і платні обіди. Даєш судочки і тормозки!»- написала вона.

Аналогічне оголошення розмістив в Facebook Влад Антонов.

«Покращення в школах. Ура, ура», - написав він.